...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zakłady bukmacherskie w Polsce. Gdzie najlepsze oferty?

zaklady bukmacherskie

W 2017 roku weszła w Polsce nowa ustawa hazardowa. Od tego momentu na rynku polskim zakłady bukmacherskie organizuje kilka legalnych bukmacherów. Który z nich ma ciekawe oferty dla graczy?

Zakłady bukmacherskie legalne w Polsce

Nowa ustawa hazardowa miała na celu ograniczenie tzw. „szarej strefy”, w której wcześniej działało bardzo wielu zagranicznych bukmacherów – nie odprowadzali oni podatków, co narażało Polskę na olbrzymie straty finansowe. Z kolei od 2017 roku każda firma, która chce organizować zakłady bukmacherskie, musi otrzymać zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów. Jednym z polskich legalnych bukmacherów jest eWinner.

Na co stawia polski bukmacher eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner stawiają przede wszystkim na polski sport. Polska firma wspiera: eWinner 1. Ligę żużlową, eWinner Apatora Toruń, eWinner Gwardię Wrocław, a także: PGE Ekstraligę, Trefla Sopot czy Polską Ligę Esportową. Ambasadorem marki jest Marcin Gortat, który gwarantuje najwyższą jakość produktów, które aktywnie wspiera i promuje.

Zakłady bukmacherskie eWinner docenione przez ekspertów

Pod koniec września w Amsterdamie odbyło się wręczenie nagród bukmacherskich podczas uroczystej gali Better Collective Bookmaker Awards 2021. Bukmacher eWinner otrzymał nagrody w dwóch kategoriach:

  • Najlepsze oferty powitalne
  • Najlepsze oferty lojalnościowe

Warto tu zaznaczyć, że w przypadku tych dwóch kategorii, bukmacherzy byli testowani regularnie co dwa miesiące ze względu na często zmieniającą się ofertę. Oprócz tego testowano minimalny depozyt i maksymalny możliwy zysk w przypadku ofert. Zwracano uwagę na umiejscowienie przejrzystego regulaminu oraz widoczność ofert na stronie internetowej i dedykowanej aplikacji. Sprawdzano także daty wygaśnięcia danych ofert czy też weryfikacja i czas wpłynięcia pieniędzy na konto.

Jakie bonusy w zakładach bukmacherskich dla nowych graczy?

eWinner proponuje na start zakład bez ryzyka. Oznacza to, że zwrot za przegrany kupon do 100 PLN minus podatek, wraca do gracza na konto depozytowe. Środki może przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić z powrotem na swoje konto bankowe. Jeśli zdecyduje się na dalszą grę, może zyskać dodatkowe 50% wpłaty do 500 PLN. Dokładne i przejrzyste informacje znajdują się na stronie https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie w zakładce z promocją lub regulaminami.

eWinner – polski legalny bukmacher

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. Udział w grach hazardowych mogą brać jedynie zarejestrowani Uczestnicy. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.


Źródło: ewinner.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF