...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Spółka eobuwie.pl zmieni nazwę

eobuwie.pl

Zgromadzenie akcjonariuszy eobuwie.pl (grupa CCC) zdecydowało o zmianie nazwy spółki. W planach jest także wejście na giełdę.

Grupa zmieni nazwę na Modivo. Spółka za pomocą portalu sprzedawała odzież premium w 13 europejskich krajach. Są jednym z liderów modowego rynku e-commerce w naszym kraju. Nowa nazwa spółki nie wpłynie na zmianę domeny sklepu internetowego. Klienci dalej będą mogli robić zakupy zarówno na stronie eobuwie.pl jak i w platformie Modivo.

Zgodnie z prezentowanymi wcześniej planami, spółka w swojej perspektywie ma debiut giełdowy. To niezwykle ważne wydarzenie w kontekście rozwoju biznesu i ekspansji na arenie międzynarodowej. Realizację tych ambitnych celów wspierać będzie chwytliwa i łatwa do wypowiedzenia w każdym kraju nazwa. Zdecydowaliśmy się na Modivo, ponieważ wspiera ona nasz przekaz. Spółka ma ogromny potencjał wzrostu w strategicznym dla nas obszarze fashiontech.

Damian Zapłata, prezes eobuwie.pl

Nowa nazwa ma pełnić uniwersalną funkcję przy docieraniu do klientów. Z jej pomocą firma chce wejść na giełdę. W związku z podjętą decyzją spółka rozpoczyna proces legislacyjny w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze. Nowa nazwa formalnie obowiązywać ma od lutego 2022 r.

Adam Daniluk