...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Znamy szczegóły Mistrzostw Świata w PUBG

PUBG Global Championship

KRAFTON inc. ujawnił szczegóły dotyczące PUBG Global Championship 2021. Zawody startują 19 listopada i potrwają do 19 grudnia.

Mistrzostwa Świata to największy i najważniejszy turniej zamykający rok kalendarzowy w PlayerUnknown’s Battleground. Wezmą w nim udział 32 najlepsze drużyny z całego świata. Pula nagród  wyniesie 2 miliony dolarów.

Mistrzostwa Świata wracają po dwuletniej przerwie. W roku 2020 turniej nie odbył się ze względu na panującą pandemię COVID-19, która również obecnie mocno wpływa na kształt turnieju. Zawody odbędą się w formie hybrydowej. Część drużyn rozegra swoje spotkania w Incheon (Korea Południowa). Pięć chińskich organizacji dołączy do rozgrywek jedynie w formie online.

KRAFTON poinformowało o powrocie Pick’emu. Zabawy dla fanów, której celem jest poprawne wytypowanie spotkań na turnieju. Za poprawne wyniki można uzyskać różnorodne nagrody dostępne w grze.

Adam Daniluk