...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zofia Kamińska i Zuzia Fuksiewicz otwierają niezależny impresariat GIFTED

Od początku września startuje impresariat GIFTED, który będzie skupiał artystów z branży fabularnej, reklamowej i nowych mediów, polskich oraz zagranicznych. Na jego czele staną działające od ponad dekady w branży Kamińska & Fuksiewicz.

„Obserwując ogromne zmiany na rynku, stworzyłyśmy GIFTED, by lepiej odpowiedzieć na potrzeby twórców i klientów. Stawiamy na talent, jakość i partnerską współpracę.

Wierzymy, że nasza niezależność oraz indywidualne podejście pozwoli rozwinąć skrzydła artystom, a klientom dostarczyć content, który spełni ich oczekiwania.”

Zofia Kamińska zdobyła swoje doświadczenie m.in. w Film Produkcji, Viewfinderze, Platige Image oraz Nest Warsaw. Reprezentowała m.in Sebastiana Pańczyka, Szymona Pawlika i Karola Kołodzińskiego.

Zuzia Fuksiewicz jest związana z branżą reklamową od lat. Zaczynała w agencji Publicis, następnie pracowała z domami produkcyjnymi Film Republic i Tango Production. W GIFTED będzie zajmowała się reprezentacją oraz promocją twórców na rynkach zagranicznych.

Na ten moment impresariat GIFTED reprezentuje m.in: Kubę Michalczuka, Jakuba Blanka, Marka Sanaka, Igora Połaniewicza, najs.studio – Marta Zając i  Jakub Zwolak, Kasię Klimek, Annę Szczesny, Magdę „Mambi” Bujas, Łukasza Gutta (reprezentacja zagraniczna), Jakuba Radeja, Olafa Malinowskiego, Bartka Bargiela i Maćka Polko.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF