...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

100.000 złotych do wygrania w rozgrywkach Tom Clancy’s Rainbow Six Siege w roku esportowym 2021/22

Rozgrywki Rainbow six

polski oddział Ubisoftu zaprezentował plan działań dla gry Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege, obejmujących dwa turnieje, które rozegrają w trakcie roku esportowego 2021/22, a których pula nagród wyniesie w sumie 100.000 złotych.

Już we wtorek, 20 kwietnia, ruszy rejestracja drużyn do Rainbow Six® Polish Masters 2021, oficjalnych Mistrzostw Polski, w których pula nagród w tym roku wyniesie 70.000 złotych, a zwycięstwo w rozgrywkach zagwarantuje organizacji miejsce w europejskich rozgrywkach Challenger League w sezonie 2021 – przedsionku Ligi Europejskiej. Ponadto, dwie najlepsze drużyny zapewnią sobie awans do Polish Masters w edycji 2022.

Kwalifikacje do Polish Masters oparte będą o dwa turnieje double elimination, które wyłonią 4 drużyny. Zespoły dołączą do czterech organizacji, które dzięki awansowi do fazy finałowej Polish Masters 2020 zapewniły sobie już miejsca w tegorocznej edycji. Po fazie kwalifikacji, ruszy 14-tygodniowa faza ligowa, w której raz w tygodniu zespoły zmierzą się ze sobą rozgrywając punktowane mecze BO1. Cykl kolejek zamknie wielki finał. Szczegółowy harmonogram turnieju będzie dostępny od 20 kwietnia na stronie https://www.r6polishmasters.pl/. W tym roku ponownie partnerem turnieju jest marka OMEN, która dostarczy laptopy dla zespołu komentatorskiego oraz analizy.

Ubiegłoroczna edycja Rainbow Six Polish Masters dostarczyła graczom i ich fanom mnóstwo emocji. Kontynuacja tej współpracy była dla nas czymś naturalnym. Marka OMEN powstała z naszej pasji do gier, a branie czynnego udziału w e-sportowych zmaganiach pozwala nam dostosowywać produkty tak (niezależnie od tego czy są tą np. laptopy czy peryferia), by wspierały graczy nawet w najbardziej wymagających momentach. Wierzymy też, że prawdziwą rolą gier w kulturze jest postęp, bez względu na to jakie tytuły wybieramy i na jakim jesteśmy poziomie. Dla OMEN ważny jest rozwój i to bezcenne uczucie samozadowolenia z własnych osiągnięć.

Katarzyna Dulemba, PS Gaming Marketing, HP Inc Polska

Marka OMEN stale rozwija swoje portfolio produktów dla graczy. Na rynku pojawiają się nowe laptopy, monitory czy słuchawki, myszki i klawiatury, z których zadowoleni powinni być zarówno amatorzy, jak i profesjonalni gracze. A skoro mowa o tych najbardziej wymagających, laptop OMEN 15 został wyposażony w matryce o odświeżaniu nawet do 300Hz (z technologią NVIDIA G-SYNC w wybranych modelach), najnowsze generacje procesorów Intel lub AMD oraz do 32GB RAM DDR4 – gracze mogą dowolnie dostosować konfiguracje do swoich potrzeb oraz budżetu. Pracę wszystkich komputerów OMEN wspiera dodatkowo oprogramowanie OMEN Gaming Hub, w którym możemy kontrolować pracę całego ekosystemu gracza – od wydajności laptopa, po ustawianie priorytetów sieci i zarządzanie podświetleniem.

Jesienią natomiast ruszy Rainbow Six® Polish Cup 2022, będący ewolucją zimowej odsłony – tegoroczny cykl rozgrywek rozegra się na przestrzeni 14 tygodni (zwieńczonych 3-dniowymi finałami online), a pula nagród zostanie zwiększona do 30.000 złotych. Zmieni się również ranga wydarzenia, ponieważ dwie najlepsze organizacje zapewnią sobie slot do kolejnej edycji Polish Masters.

Terminarz rozgrywek

Pod kątem zmian w Polish Masters 2020 opartych o rebranding, unikalne w regionie EMEA transmisje telewizyjne i integrację z europejskim systemem e-sportowym, ubiegły rok był zdecydowaną rewolucją, co zaobserwowaliśmy zarówno po zainteresowaniu organizacji, sponsorów, a także stale rosnącej widowni. W tym roku, odpowiadając na potrzeby społeczności postawiliśmy na ewolucję, tworząc spójny program oparty o dwa turnieje i jasny system awansów. Tym samym drużyny będą miały więcej szans na pojawienie się w Mistrzostwach Polski, a widzowie jeszcze więcej – bo ponad 200h transmisji – Siege’a w najlepszym wydaniu.

Kamil Ściana, Brand Manager CEE tytułu

Całość zmagań będzie można oglądać na oficjalnym, polskim kanale Rainbow Six – www.twitch.tv/rainbow6pl, a rozgrywki Polish Masters także w telewizji Polsat Games. Najnowsze informacje na temat rozgrywek można śledzić na kanałach social media: Facebook, Twitter, Instagram oraz pod hashtagami #R6PM #R6PM21 i #R6PC.


Źródło: Ubisoft

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF