...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Amazon Games otwiera Montreal Studio

Amazon Games

Amazon Games ogłosił, że Montreal będzie domem dla nowego studia deweloperskiego gier.

Amazon Games ogłosił, że Montreal będzie domem dla nowego studia deweloperskiego gier. Dołączając do studiów w Seattle, Orange County i San Diego, Amazon Games zatrudnia na różne stanowiska, a także na kluczowe wolne stanowiska w studiu w Montrealu, w tym twórców oprogramowania i artystów gier.

Amazon Games Montreal ma kilku doświadczonych weteranów branży jako szefa produkcji Luca Boucharda, Xaviera Marquisa jako dyrektora kreatywnego, Alexandre Remy jako szefa produktu i Romaina Rimokha jako dyrektora ds. Treści. Rimokh ostatnio pracował z głównym zespołem odpowiedzialnym za taktyczną strzelankę Rainbow Six Siege.

Pierwszym projektem studia będzie gra online dla wielu graczy oparta na nowym IP. Amazon ma obecnie kilka niezapowiedzianych projektów w fazie rozwoju, w tym grę MMO z otwartym światem o nazwie New World, która zostanie wydana w sierpniu 2021 roku.


Źródło: Esportsobserver

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF