...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

AMD i zespół Mercedes-AMG Petronas Esports Team rozszerzają współpracę

AMD Mercedes Simracing

Firma AMD i zespół Mercedes-AMG Petronas Esports Team ogłosiły współpracę, która rozszerza dotychczasowe, wieloletnie partnerstwo pomiędzy AMD a Mercedes-AMG Petronas Formula One Team.

Zespół Mercedes-AMG Petronas Formula One Team wybrał procesory AMD Ryzen i karty graficzne AMD Radeon jako napęd dla ich maszyn do wirtualnych wyścigów, aby mieć pewność gry z wysoką liczbą klatek na sekundę przy ultra-niskich opóźnieniach. Wobec tego firma AMD dostarczy karty graficzne AMD Radeon RX 6900 XT oraz najlepsze w swojej klasie procesory AMD Ryzen 7 5800X wraz z zaawansowanym oprogramowaniem Radeon Software. Dzięki tym technologiom drużyna Mercedes-AMG Petronas Esports Team będzie mogła też skorzystać na technologiach AMD Smart Access Memory, AMD Radeon Anti-Lag, i AMD FidelityFX Contrast Adaptive Sharpening (CAS), które maksymalizują wydajność i zapewniają niewiarygodnie płynną i responsywną rozgrywkę.

Nowe partnerstwo rozszerza istniejącą współpracę między AMD i zespołem Mercedes-AMG Petronas Formula One Team, aby uzyskać ekstremalne osiągi, a to dzięki udanemu wprowadzeniu platformy napędzanej rzez AMD, aby kierowcy Mercedesa mogli ćwiczyć i rywalizować. Opiera się to na wieloletniej współpracy mającej na celu przyspieszenie zespołu Mercedes-AMG Petronas Formula One Team, zarówno na torze wyścigowym, jak i poza nim.

AMD stara się przesuwać granice technologii, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z gier. Zespół Mercedes-AMG Petronas Esports podziela naszą pasję do ekstremalnych osiągów w grach i cieszymy się, że możemy zapewnić ich profesjonalnym kierowcom najnowsze, wysokowydajne technologie AMD Radeon i Ryzen, które zapewniają wysoką liczbę klatek na sekundę, niskie opóźnienia i najbardziej płynną rozgrywkę kiedy ma to największe znaczenie.

John Taylor, dyrektor ds. Marketingu w AMD

Jestem pod wrażeniem wydajności systemu AMD. Większa liczba klatek na sekundę jest wspaniała i czuję zredukowane opóźnienia – reakcja na ruch kierownicy i wciskanie pedałów jest dużo szybsza. Nie mogę się doczekać, żeby w tym sezonie z pomocą AMD uzyskać jeszcze lepsze wyniki i wydajność w grze.

Jarno Opmeer, kierowca zespołu Mercedes-AMG Petronas Esports Team

W świecie esportu milisekundy mogą zadecydować o Twojej wygranej, tak jak na torze. To szczególnie ważne, aby mieć najlepszą platformę do gry, która zapewnia najwyższą liczbę klatek przy najniższych opóźnieniach bez wpływu na niezawodność. Najnowsze platformy dla graczy napędzane przez AMD stworzą podstawę do walki o zwycięstwa w wyścigach w świecie wirtualnym sprawiając, że każdy szczegół wirtualnego świata reaguje na działania naszych kierowców tak szybko, jak to możliwe i bez kompromisów.

James Vowles, dyrektor ds. strategii motosportu w Mercedes-AMG Petronas Formula One Team

Drużyna Mercedes-AMG Petronas Esports Team jeszcze tej wiosny wdroży swoje nowe systemy napędzane przez technologie AMD, aby używać ich w wirtualnych turniejach jeszcze w tym sezonie.


Źródło: AMD

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF