...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Bilety na TEDxKids już w sprzedaży! [BRIEF PATRONUJE]

dzieci na scenie

Wystartowała sprzedaż biletów na konferencję TEDxKids@AcademyInternational, która odbędzie się 20 marca 2021 roku w formule hybrydowej i będzie nadawana z warszawskiego teatru Guliwer. Bilety na wydarzenie, w cenie 20 i 30 złotych, można kupić na platformie streamingowej playlive.net. W tym roku piętnastu młodych mówców będzie rozwijać temat przewodni konferencji – czyli hasło „Czuję-Myślę-Działam!”.

Druga warszawska edycja konferencji TEDxKids@Academy International zbliża się wielkim krokami. W sobotę, 20 marca, na czerwonej kropce stanie piętnaścioro odważnych dzieciaków, w wieku od 8 do 18 lat. Będą mówić o umiejętnościach kluczowych, nie tylko dla osiągnięcia życiowego sukcesu jednostek, ale też pozwalających zmienić życie całych społeczeństw. Wsparcia mówcom przed ich występami, udzielą mentorzy, których liderem jest Dorota Zawadzka – psycholog rozwojowy i trener umiejętności społecznych. Z uwagi na restrykcje pandemiczne wystąpienia będzie można obejrzeć online.

Młodzi głosem silni

Dzieciaki podeszły do tegorocznej edycji bardzo ambitnie, a tematy wystąpień są niezwykle różnorodne. Od kosmicznych podróży, życiu w pandemii i spełnianiu marzeń, poprzez poszukiwanie własnej tożsamości, autorytetów i inspiracji. Zapamiętajcie te nazwiska: Krzysztof Anklewicz, Aleksandra Bukhovets, Barbara Ciszewska, Natalia Dullek, Mikołaj Kozub, Julia Łacina, Bianka Nwolisa, Franciszka Pietr, Kacper Prus, Maria Ptaszek, Konstanty Skwarło, Martyna Sobczyk, Mateusz Snopkowski, Wojciech Wasilewski, Patryk Wawrzyszko – oni chcą zmieniać świat na lepsze!

Mentorzy wspierają

Zanim mówcy staną w świetle jupiterów, przechodzą profesjonalne szkolenie u boku inspirujących mentorów. Są to: Anna Księżnik, Aleksandra Ruta, Piotr Rudzki, Alicja Kusch, Hubert Wójcicki, Marek Stączek, Jerzy Zientkowski, Ewa Turek, Andrzej Wypasek, Radosław Czekan, Katarzyna Zemła, Paulina Zamelek, Małgorzata Trojanowska – profesjonaliści, którzy dzielą się swoim doświadczeniem. Z kolei Dorota Zawadzka nadzoruje pracę mentorów oraz czuwa nad bezpieczeństwem i komfortem psychicznym prelegentów.

TEDxKids

Bilety na TEDxKids do kupienia za pośrednictwem platformy Konferencja TEDxKids @ AcademyInterntional | Informacje (playlive.net). Wystarczy założyć konto, wybrać wydarzenie i opłacić bilet. Relacja będzie dostępna od dnia wydarzenia do północy w poniedziałek, 22 marca. To pozwoli obejrzeć konferencję później lub jeszcze raz.

Więcej informacji o konferencji dostępne na stronie www.tedxkids.pl.


Źródło: TEDxKids

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF