...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Biznes na Life Balance Congress

Life Balance Congress to 3-dniowe wydarzenie pełne profesjonalnej wiedzy z dziedzin takich jak: biznes, pieniądze, rozwój osobisty czy zdrowie. O niesamowity przekaz wiedzy zadbają najlepsi mówcy i eksperci z całego świata. Każdy, kto chce rozwinąć swój biznes, poznać autorskie strategie i metody światowych biznesmenów oraz poprawić swoje umiejętności sprzedaży, będzie miał taką możliwość podczas tego wydarzenia. Celem organizatorów jest poprawa świadomości i spojrzenia uczestników na wiele aspektów związanych z prowadzeniem biznesów, o których mogą nie wiedzieć.

Biznes to jeden z filarów, który pozwala prowadzić życie o jakim marzymy. Jednak umiejętność stworzenia dobrze prosperującej firmy nie przychodzi znikąd. Możemy się tego nauczyć i właśnie na Life Balance Congress, będziemy mieli do tego doskonałą okazję. Każdy uczestnik dowie się jak może budować zespół skutecznych i wykwalifikowanych pracowników, jak wykorzystywać dźwignie biznesowe, które pomagają w rozwoju firmy, pozna strategie i autorskie metody światowych miliarderów, metody, które pozwoliły im zbudować bogactwo. Dzięki tej wiedzy będzie mieć szansę stworzyć plan działania i zacząć budować swój własny biznes.

W dzisiejszych czasach sprawne działanie biznesu jest równoznaczne z jego obecnością w internecie. Organizatorzy zadbali również o ten aspekt. Każdy uczestnik dostanie praktyczną wiedzę związaną z prowadzeniem biznesu online, tworzeniem strategii marketingowo-sprzedażowych opartych o wykorzystanie mediów społecznościowych oraz dostępnych narzędzi internetowych, poznają skuteczne metody budowania lejków sprzedażowych, a to tylko część tego co czeka nas na Life Balance Congress. 

Jednym z prelegentów będzie Peng Joon – ekspert z dziedziny sprzedaży i marketingu online. Poprowadzi on bogatą w informacje prelekcję związaną z prowadzeniem swojego biznesu w internecie. Od wielu lat z sukcesami działa w tym obszarze dlatego z pewnością każdy uczestnik, który nastawiony jest na budowanie swojego biznesu online, pozyska niesamowicie cenną wiedzę. 

Paweł Danielewski – jest ekspertem marketingu online, który pomaga swoim klientom generować niesamowite zyski. W ciągu 5 lat jest to aż 100.000.000 zł! Paweł podzieli się swoją wiedzą związaną z marketingiem oraz nowoczesnymi metodami sprzedaży online. 

Sandy Jadeja to ekspert z dziedziny finansów oraz inwestycji. Jego długoletnie doświadczenie w obszarach inwestowania oraz wiedza związaną z budowaniem dochodu pasywnego, pozwoli spojrzeć inaczej na źródła dochodu w naszym biznesie. Każdy kto chce prowadzić własną firmę, powinien poznać jego strategie.

Life Balance Congress to wydarzenie, którego celem jest poprawa jakości życia jego uczestników. Finanse są jednym z filarów dostatniego i szczęśliwego życia, a prowadzenie własnego biznesu, dla wielu osób jest marzeniem, które może zamienić w cel i zrealizować go po tej konferencji. To również niesamowita okazja aby nawiązać kontakt z innymi przedsiębiorcami, co może przełożyć się na długotrwałą współpracę. Life Balance Congress odbędzie się 29 listopada – 01 grudnia w Ptak Warsaw Expo.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF