...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

BRIEF Esports Podcast 01 – Grzegorz Kiszluk, BRIEF i Jarosław Śmietana, BRIEF Esports

Brief Esport Podcast 01

BRIEF Esports Podcast - podcast o biznesowej stronie esportu. W pierwszym odcinku Jędrzej Smaruj rozmawia z Grzegorzem Kiszlukiem, redaktorem naczelnym BRIEF oraz Jarosławem Śmietaną, redaktorem prowadzącym BRIEF Esports o celach nowego portalu briefesports.pl, szansach jakie daje marketing w esporcie oraz przykładach ciekawych case'ów marketingowych z zagranicy.


Autor:

Jedrzej Smaruj

Jędrzej Smaruj – prezes agencji RIGHTSHOT specjalizującej się w realizacji eventów gamingowych oraz transmisji esportowych. Osoba odpowiadająca za działania esportowe w TVP Sport. Specjalizuje się we wprowadzaniu w środowisko podmiotów nie endemicznych, odpowiadał za wejście w esport takich marek jak Gillette, Old Spice, Łomża, a także TVP Sport. Z jego inicjatywy powstał projekt E-AMPY (Esportowe Akademickie Mistrzostwa Polski) realizowany we współpracy z Akademickim Związkiem Sportowym, był również zaangażowany w tworzenie i zarządzanie drużyny esportowej PACT przez pierwsze dwa lata jej istnienia.

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF