...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Business 4.0 – jak firmy mogą odnaleźć się w cyfrowej przestrzeni

Przyszłość biznesu to nie tylko rozwiązania oparte na nowych narzędziach. To także pomysły, które potrafią wyprzedzić technologiczny postęp. Ich twórcy będą gośćmi październikowej konferencji INSIDE TRENDS.

 Najbardziej znany haker świata, Kevin Mitnick, stojący na czele komunikacyjnego Global Telecom Partnerships, Atanas Raykov, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Viber czy Andreas Gall, który od kilkunastu lat zarządza kwestiami technologii i innowacji w Red Bull Media House to tylko niektórzy potwierdzeni prelegenci konferencji INSIDE TRENDS, która odbędzie się 18 i 19 października 2018 roku w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

Organizatorem konferencji jest Business Insider Polska, portal należący do Grupy Onet-RAS Polska.

W dzisiejszych czasach niemal każda branża musi się mierzyć z szybkim tempem postępu technologicznego. Rynek mediów i reklamy już przeszedł swoją transformację, choć kolejna, nawet większa zmiana dopiero nadciąga wraz ze wzrostem popularności interfejsów głosowych, rzeczywistości rozszerzonej i big data. Sposób, w jaki opracowujemy naszą strategię marketingową, już bardzo się zmienił, ale nadal mamy przed sobą sporo naukimówi Jovan Protic, COO Grupy Onet-RAS Polska.

Konferencja INSIDE TRENDS to nie tylko okazja poznania nowych trendów bezpośrednio od ekspertów w tej dziedzinie, ale i konkretne oraz praktyczne rady, które można zastosować w 2-3 letniej perspektywie. Dlatego goście odpowiedzą na pytania, jak nowe technologie i nadchodzące trendy zmienią świat biznesu, wpłyną na coraz istotniejszą kwestię cyberbezpieczeństwa oraz ukształtują biznes w przestrzeni cyfrowej.

Konferencja będzie podzielona na trzy strefy tematyczne: Business 4.0, FinTech oraz Life Science. Podczas dwóch dni, w których weźmie udział 1000 osób ze świata biznesu, nauki, mediów i marketingu, przewidziano wystąpienia, debaty oraz warsztaty z prelegentami.

Swoją obecność potwierdzili również:

  • Anja Rubik – modelka pracująca dla największych domów modowych na świecie, uczestniczka kampanii reklamowych globalnych marek, która od kilku lat angażuje się też w kampanie społeczne dotyczące edukacji seksualnej czy ochrony środowiska.

  • Ross Sleight– CSO firmy doradczej SOMO i ekspert w zakresie zachowań konsumenckich oraz zmian na rynku – szczególnie w obszarze mobile.

  • Jonathan Lewis-Jones– Global Commerce Director w Publicis Media, ekspert z prawie 20-letnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych, nie tylko w dużych firmach, ale także w agencjach czy rozwijających się firmach technologicznych.

O INSIDE TRENDS

INSIDE TRENDS to konferencja dotycząca przyszłości nauki, medycyny i biotechnologii w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Organizatorem wydarzenia jest Business Insider Polska, druga na świecie pod względem wielkości i zasięgu platforma z portfolio marki Business Insider. Więcej informacji na temat konferencji INSIDE TRENDS, programu i prelegentów:

https://insidetrends.businessinsider.com.pl/.

PATRONI KONFERENCJI

INN Poland, Brief.pl, Warsaw Business Journal, Biotechnologia.pl, Harvard Business Review, Focus, Nowy Przemysł, wnp.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, Wirtualnemedia.pl, PolishMarket.com.pl.

PARTNERZY KONFERENCJI

Akademia Leona Koźmińskiego, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Fundacja Teraz Polska,
IAB Polska, Izba Gospodarki Elektronicznej, MIT Enterprise Forum, LSE SU Polish Business Society.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF