...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Byli pracownicy CDPR otwierają własne studio

rebel-wolves

Weterani Polskiego studia postanowili opuścić statek i rozpocząć prace na swoim. Studio ma pozostać niedużym twórcom nieograniczanym przez tabelki i dział finansowy.

Rebel Wolves, taką nazwę nosi studio, za którym stoją osoby odpowiedzialne m.in. za takie produkcje jak Wiedźmin 3, Cyberpunk 2077 oraz odbiegając od produkcji czerwonych Shadow Warrior 2. Tak doświadczony zespół może dawać nadzieje na produkcje naprawdę wysokiej jakości pomimo stosunkowo niedużego zespołu. Wraz z ogłoszeniem swojej działalności studio zapowiedziało również iż już ruszyły prace nad własnym tytułem AAA na pc oraz konsole nowej generacji. Informacji na ten moment jest niewiele, wiemy jednak, że gra ma być przedstawicielem gatunku RPG utrzymanego w mrocznych klimatach dark fantasy oraz opierać się na silniku Unreal Engine 5.

Pokazana również została grafika koncepcyjna, która naprowadzić ma nas na klimat produkcji.

rebel-wolves-koncept

Czyżbyśmy byli świadkami narodzin nowego liczącego się gracza na Polskim rynku game devu?

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF