...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Dawanie jest radością – wybierz radość!

„Dawanie jest radością” to hasło kampanii prowadzonej od połowy listopada przez Fundację Pociecha. Jej celem jest zapewnienie dzieciom z potrzebujących rodzin grudniowych prezentów. Dołącz do akcji i spraw radość dzieciakom!

Koniec roku to okres, kiedy najmłodsi szczególnie oczekują prezentów, jednak jak wskazują dane GUS, ponad 500 tys. dzieci w Polsce żyjących w skrajnym ubóstwie może nie dostać grudniowego prezentu. Ich rodziców po prostu na to nie stać. Wiele z nich znów będzie się czuło pokrzywdzone przez los i zapomniane.– Do 20 grudnia chcemy zebrać środki na zakup prezentów dla ubogich dzieci ze wspieranych przez nas świetlic środowiskowych w Gdańsku, Wrocławiu, Opolu i Lidzbarku Warmińskim – wyjaśnia Sławomira Wojtyś, przedstawicielka Fundacji Pociecha. – Do akcji „Dawanie jest radością” można dołączyć bardzo prosto, wchodząc na naszą stronie Dawanie jest radością i dokonując przelewu na konto fundacji.

Akcję „Dawanie jest radością” wsparło wiele firm: dzięki zaangażowaniu pracowników Agencji Reklamowej Max Arpp powstały kreacje kampanii (billboardy, citylighty, ulotki itp.).

Firmy Cityboard Media i Clear Channel za darmo udostępniły powierzchnie reklamowe na bilbordach we Wrocławiu (Cityboard Media także w Opolu), firma Profil bezpłatnie udostępniła słupy ogłoszeniowe w Opolu, Reklama Tęczowa słupy we Wrocławiu, a MZK Opole powierzchnię reklamową w autobusach. Za darmo lub za symboliczną opłatą reklama akcji ukazała się w Polityce, magazynach Forum i Dziecko Najlepsza Inwestycja, a także w publikacjach spółki Agora.Dzięki poprzedniej akcji Fundacji Pociecha – „Powrót do szkoły” – organizowanej na przełomie sierpnia i września, do 45 dzieci z Opola i Wrocławia trafiły wyprawki szkolne. Teraz pomoc może dotrzeć do większej liczby dzieci, jednak do tego potrzebne jest wsparcie darczyńców. Organizatorzy podkreślają, że zakupione i przekazane prezenty sprawią radość wielu dzieciom i pozwolą im poczuć, że one również są ważne i potrzebne.

  Ufunduj prezent dla ubogiego dziecka.

Możesz dokonać wpłaty także bezpośrednio na konto Fundacji Pociecha w Banku Pekao SA:
15 1240 1994 1111 0010 4697 5666
z dopiskiem: „MD01 grudniowe prezenty”.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF