...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Dr Pepper Academy 2021 o dwa kroki od Wielkiego Finału!

Dr Pepper academy

Dr Pepper Academy wchodzi w decydująca fazę. Po początkowej fazie na którą składały się badania przeprowadzone przez ELAB (dawniej Esportslab.gg) podczas których sprawdzaliśmy zdolności poznawcze zakwalifikowanych zawodników i kliku tygodniach pracy pod okiem Sebastiana „Neex” Treli w walce o Wielki Finał pozostało już tylko 10-ciu zawodników.

O miejsce w finałowej piątce i udział w LAN’owym turnieju walczą Antyvirus, emtek, przemeklovel, meno, szymbocik, Prxssure, Mehow, Guzman, Pejn i Smile. To właśnie oni najlepiej zaprezentowali się przekrojowo w dotychczasowych fazach akademii.

Wielki Finał Dr Pepper Acadmy odbędzie się już pod koniec września (25-26.09) w ESPORT SPOT w warszawskiej Elektrowni Powiśle. W Wielkim Finale z pulą nagród 10 000 zł najlepsi gracze akademii zmierzą się najlepszymi zawodnikami z bliźniaczych projektów ze Szwecji i Finlandii.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie były zawodnik oraz trener szwedzkiej formacji Ninjas in Pyjamas – Faruk „PITA” PITA.

W trakcie weekendu każdy chętny będzie mógł zmierzyć się z PITA w trakcje turnieju w formule Wingman rozgrywanego na specjalnie w tym celu przygotowanej mapie Dr Pepper, wziąć udział w warsztatach dla początkujących streamerów, które poprowadzą streamerzy związani z grupą Almost F4mous (www.facebook.com/AlmostF4mousPL) czy wziąć udział w turnieju Simracingowym.

Turniej finałowy startuje w sobotę 25 wrześnie o godzinie 9:00 i będzie otwarty dla publiczności. Serdecznie wszystkich zapraszamy, a szczegóły można znaleźć na profilu marki Dr Pepper w serwisie Facebook (www.facebook.com/DrPepperPL)

Do zobaczenia w ESPORT SPOT!


Źródło: Dr Pepper

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF