...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

ESL Gaming odnawia długoterminowe partnerstwo z paysafecard

ESL gaming

Organizator imprez i firma produkcyjna ESL Gaming rozszerzyła współpracę z paysafecard usługodawcą przedpłacanych płatności. W wyniku nowego partnerstwa planowane aktywacje z paysafecard mają odbyć się na IEM Katowice 2021 w Polsce, Mistrzostwach Krajowych Niemiec, ESL Mobile Europe i MENA.

Zgodnie z komunikatem dla każdego turnieju będą dostępne „dedykowane aktywacje”. Jedną z takich inicjatyw będzie segment zaangażowania widzów podczas transmisji o nazwie „paysafecard Super Fan”, w którym widzowie IEM Katowice będą opowiadać, dlaczego są fanami konkretnych graczy. Historie będą przesyłane za pośrednictwem strony internetowej IEM Katowice, a najlepsze z nich otrzymają ekskluzywną paysafecard i torbę z gadżetami ESL Gaming.

Paysafecard jest długoterminowym, zaufanym partnerem ESL i przez lata wykazał się ogromnym zaangażowaniem we wspieranie i rozwijanie społeczności graczy i esportu.

Patrząc w przyszłość na kolejny ekscytujący rok esportu w 2021 roku, cieszymy się, że mamy tego partnera u naszego boku i nadal piszemy świetne historie o bohaterach w CS: GO i grach mobilnych.

Jasmin Haasbach, dyrektor Global Brand Partnerships w ESL

Współpraca między ESL a paysafecard rozpoczęła się w styczniu 2018 r., kiedy paysafecard został uznany za globalnego partnera platformy płatniczej dla wszystkich flagowych wydarzeń ESL. Usługodawca płatności przedpłaconych współpracuje również z G2 Esports, a ostatnio we wrześniu 2020 roku połączył siły z organizacją esportową NEO skupioną na FIFA.

W odniesieniu do odnowionej umowy z ESL Gaming, wypowiedział się Konstantinos Maragkakis.

 Paysafecard od dawna jest obecny w esporcie i jesteśmy dumni z naszego aktywnego wkładu w społeczność na przestrzeni lat. Partnerstwo z ESL pozwala nam oddać hołd temu połączeniu z esportem i zapewnić wyjątkowe możliwości fanom. Z niecierpliwością czekamy na kolejny udany rok wspierania społeczności jako partner płatniczy.

Konstantinos Maragkakis, rzecznik e-sportu paysafecard


Źródło: Esportsinsider

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF