...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

ESL w ramach partnerstwa z Blizzardem zajmie się obsługą ekosystemu e-sportowego gry Hearthstone®

ESL Heartstone

ESL Gaming, poinformował o zawarciu dwuletniego partnerstwa z Blizzard Entertainment, w ramach którego firma zajmie się stworzeniem i obsługą ekosystemu e-sportowego gry Hearthstone®.

Porozumienie, będące kolejnym dużym partnerstwem wydawniczym zawartym przez ESL, dotyczy m.in jednych z największych turniejów Hearthstone®, takich jak Grandmasters i Hearthstone Masters Tours. Łączna pula nagród w wydarzeniach wyniesie 3 000 000 dolarów na każdy rok kalendarzowy.

Porozumienie jest rozszerzeniem obecnej umowy z firmą Blizzard w obszarze takich tytułów jak StarCraft II® i Warcraft III®. Oprócz działań związanych ze stworzeniem i obsługą ekosystemu, alians daje ESL możliwość organizacji turniejów pod marką ESL i DreamHack we współpracy z Blizzardem w latach 2021 i 2022.

ESL hearthstone produkcja
Źródło: ESL

Jesteśmy zachwyceni, że możemy wzmocnić nasze relacje z Blizzardem poprzez dwuletnie partnerstwo w obszarze gry Hearthstone®. Obsługa ekosystemu gry to bardzo dobra wiadomość dla ESL jak i dla Hearthstone®. Fani na całym świecie mogą przygotować się na dwa ekscytujące lata.

Michael Van Driel, Senior Vice President Game Management w ESL Gaming


Źródło: Informacja prasowa ESL

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF