...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Finały Mistrzostw Świata w Heroes III już w najbliższy weekend!

Heroes 3 Mistrzostwa Świata

W dniach 14-16 stycznia odbędzie się finał pierwszych Mistrzostw Świata w Heroes III, które współorganizują CD-Action oraz portal H3.gg. W decydującym starciu spotka się dwójka Polaków.

Finał pomiędzy Szopa666 oraz Arytmetycznym rozegrany zostanie według zasady best-of-three, z czego pierwsza mapa poprowadzona zostanie na szablonie Mt_Firework, druga mapa będzie 6lm10a, zaś decydująca w razie potrzeby będzie Nostalgia. Przed każdym spotkaniem odbędzie się losowanie, podczas którego gracze zdecydują m.in. o wyborze miasta startowego, kolorze rozgrywania tur, bohaterze oraz premii początkowej. Przypomnijmy, że ulubionym zamkiem Szopy666 jest Necropolis, zaś jego rywal preferuje Castle i z pewnością gracze będą celować w te wybory.

Każdemu z zawodników przysługiwać będą dwa restarty. Możliwy jest także restart techniczny mapy, jeśli sędzia uzna, że wygenerowana mapa nie spełnia wymogów danego szablonu. Każda gra będzie toczyć się do momentu, w którym jeden z graczy uzna swoją przegraną, oceniając że sytuacja na mapie nie daje szans na dalsze skuteczne prowadzenie rozgrywki. Do takiej sytuacji może dojść po utracie znacznej ilości armii, stracie kluczowego bohatera, czy utracie większości miast ważnych z punktu widzenia taktycznego.

Finał Mistrzostw Świata Heroes 3 transmitowany będzie w dniach 14-16 stycznia na kanale NVIDIAGeForcePL. W piątek relacja rozpocznie się o godzinie 16:00, zaś w dni weekendowe start zaplanowany jest na godzinę 13:00. Organizatorem wydarzenia jest CD-Action wraz z H3.gg. Partnerami finału Mistrzostw Świata w Heroes III zostały marki Predator, NVIDIA oraz GOG.com. Historyczne starcie zostanie przeprowadzone w krakowskim studiu telewizyjnym Fantasyexpo, z profesjonalnym komentarzem i analizą.


źródło: Fantasyexpo

Adam Daniluk