...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Game.tv numerem 1 wśród platform dla mobilnego eSportu. Co minutę napędza turniej w 17 krajach i zaangażowała już ponad 11 mln uczestników

mobile gaming

Aplikacja mobilna game.tv miała swoją premierę pół roku temu i w tym czasie została największą platformą na świecie dla eSportu na urządzeniach przenośnych. Przez te 6 miesięcy za jej pośrednictwem 11 mln graczy brało udział w turniejach, a obecnie co minutę społeczność game.tv rozpoczyna nowe zawody. Platforma pozwoliła amatorom rywalizować i rozwijać swoje umiejętności poprzez oddolnie organizowane turnieje, a także wsparcie vloggerów, influencerów oraz olbrzymie nagrody dla zwycięzców.

Game.tv pozwala setkom społeczności graczy rozgrywać zawody w ponad 300 popularnych grach, w tym Garena Free Fire, Brawl Stars, Clash Royale oraz Call of Duty Mobile. Platforma wspiera kobiety chcące wejść w świat e-sportu poprzez cotygodniowe zawody tylko dla graczek, takie jak Free Fire Diva Scrim Wars.

Oprócz czystej rywalizacji społeczności, game.tv daje graczom dodatkowe narzędzia do komunikacji i rozwoju. 100 tys. gildii może porozumiewać się za pomocą wiadomości tekstowych oraz czatów głosowych, a także korzystać z materiałów przygotowanych przez profesjonalnych zawodników i influencerów. Dla zwycięzców zawodów przewidziane są również niesamowite nagrody z olbrzymiej puli.

To niezwykle emocjonujący czas dla e-sportu. Zarówno liczba grających, jak i ilość czasu poświęcanego na gry wzrosły drastycznie. Duża część graczy to amatorzy, którzy nie posiadają trenerów czy nawet wskazówek na temat rozwoju swoich umiejętności pod kątem e-sportu. Nasza platforma wspiera takie osoby i wskazuje im drogę do profesjonalnego, mobilnego e-sportu, równocześnie tworząc podstawy społeczności.

 Rosen Sharma, prezes game.tv.

Dzięki współpracy z game.tv dajemy możliwość wielu młodym graczom na wspaniałą podróż ze wsparciem mentora. Transmisje turniejów cieszą się dużym zaangażowaniem ze strony amatorów. Chcemy przywitać wielu nowych i ambitnych graczy w naszej społeczności

 Ritik Jain, youtuber i założyciel Two-Side Gamers

Wykorzystujący sztuczną inteligencję asystent e-sportowy, Tourney, pozwala game.tv prowadzić zautomatyzowane turnieje od początku do końca. Z jego pomocą, społeczności, streamerzy i twórcy kontentu mogą organizować oddolnie własne zawody. Duzi deweloperzy gier integrują asystenta do swoich produkcji, by móc tworzyć żywe społeczności wokół wydanych tytułów.

Mobilny e-sport zmienia się i ewoluuje – akcent został przesunięty z dużych wydarzeń na tysiące mniejszych zawodów, dla każdego gracza. Tourney, nasz oparty na algorytmach sztucznej inteligencji asystent, pozwala nam organizować ponad 1600 turniejów dziennie.

 Rosen Sharma, prezes game.tv.

Pobierz aplikację na urządzenia Android & Apple
Wspieraj społeczności na: Discord, Facebook, Twitter, Line i Twitch.


Źródło: game.tv

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF