...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Michał Prządka w Zarządzie Kantar Polska

Michal Przadka

Do Zarządu Kantar Polska S.A. dołączył Michał Prządka.

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie Michała oraz jego dotychczasowe zaangażowanie w prace Kantara na stanowisku szefa Operations, pozwolą nam jeszcze sprawniej realizować trwającą transformację oraz szerzej patrzeć na przyszłość Kantar Polska.

Kamil Michalski, COO Kantar Polska

Bardzo się cieszę, że dołączam do Zarządu właśnie teraz. Będę miał szansę rozwijania firmy opartej o technologię i dane –tematy bliskie mi właściwie od początku mojej pracy zawodowej. Kantar to świetne miejsce, jestem dumny, że tu pracuję i że będę mógł wpływać na to, jak firma będzie wyglądać w przyszłości.

Michał Prządka

Aktualny skład Zarządu Kantar Polska:

  • Rafał Grodzicki – Finance Business Partner
  • Marlena Huszczak – CHR Director, Poland, Russia and CEE
  • Katarzyna Jęczmyk – HR Business Partner
  • Kamil Michalski – Chief Operating Officer
  • Michał Prządka – Operations Director

Michał Prządka jest absolwentem informatyki oraz socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. W 2002 roku związał się z branżą badawczą, najpierw jako badacz ilościowy, potem jako programista, a wreszcie jako szef działu nowych technologii w Kantarze. Współautor wielu narzędzi analitycznych i systemów usprawniających proces badawczy. W latach 2015-2017 prezes firmy technologicznej EL Passion (www.elpassion.com), gdzie odpowiadał za strategię i rozwój w nowych obszarach biznesu. Od trzech lat w Kantarze na stanowisku Operations Director, kieruje największym działem w firmie. Odpowiada zarówno za bieżący proces realizacji badań jak i modernizację działu zgodnie ze strategią firmy.


Źródło: Kantar

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF