...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wystartowała 11. edycja rankingu 50. Kreatywnych w nowej odsłonie!

Start zgłoszen 50 kreatywnych

2 lutego odbyła się oficjalna Inauguracja 11. już edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie. Zgłaszać się można na stronie brief.pl/kreatywni/ do 30 czerwca.

Dziś wystartowały zgłoszenia do kolejnej edycji rankingu 50. Kreatywnych. Wydarzenie inauguracyjne, którego gospodarzem był ESPOT odbyło się online.

W trakcie inauguracji odbyły się dwie debaty, podczas których rozmawialiśmy o tym, jak pandemia wpływa na biznes w Polsce oraz jak tworzyć innowacje na naszym rodzimym rynku. Moderatorem debat był Grzegorz Kiszluk, redaktor naczelny Brief.pl, a w rozmowach wzięli udział:

 • Jarosław Sroka (Kulczyk Investments)
 • Maciej Ledzion (endorfina events, WebTalk, Next Level))
 • Paweł Patkowski (Orange Polska)
 • Jowita Michalska (Digital University)
 • Monika Constant (Polsko-Francuska Izba Gospodarcza)
 • Bartosz Sokoliński (Agencja Rozwoju Przemysłu)
 • Michał Kramarz (Google for Strtups)

Również Laureaci poprzednich edycji rankingu wystąpili na scenie i zaprezentowali case’y biznesów, opowiadając o swoich doświadczeniach w budowaniu kreatywnych przedsiębiorstw i ich rozwoju. O kreatywności w biznesie od strony praktycznej opowiedzieli:

 • Jakub Rozpendowski – COO, Członek Zarządu 3DLab Sp. z o.o.
 • Iwona Grochowska – CEO/ Co-Founder Nais
 • Artur Racicki – współtwórca SEEDiA
 • Martyna Zastawna – CEO/Founder WoshWosh
 • Przemysław Kuśmierek – CEO MIGAM
 • Agata Frankiewicz – CEO/Founder Deko Eko

 

Zgłoś się do 11. edycji rankingu już dzisiaj!

ZGŁASZAM SIĘ

 

Obejrzyj transmisję wydarzenia online!

OGLĄDAM NA YOUTUBE

OGLĄDAM NA FACEBOOKU

 

Ranking od lat wyróżnia przedsiębiorców – założycieli oraz szefów firm i organizacji, a także liderów i pomysłodawców projektów. Laureaci wyróżniają się na tle innych przedsiębiorców oryginalnym podejściem do biznesu oraz jego rozwoju i promocji. Ranking skierowany jest do przedstawicieli wszystkich sektorów: MŚP, startupów, dużych firm i korporacji, a także jednoosobowych działalności. Wyboru 50 Laureatów dokonuje Kapituła, w której zasiadają doświadczeni managerowie i ludzie biznesu, a także laureaci pierwszych miejsc z poprzednich edycji rankingu.

W tym roku swoją wiedzą specjalistyczną i doświadczeniem biznesowym wspierają nas m.in. Marek Kłoczko (Krajowa Izba Gospodarcza), Ewa Janus-Khouri (Centrum kreatywności Targowa), Jarosław Sroka (Incredibles powered by Sebastian Kulczyk), Bartosz Sokoliński (ARP), Maciej Herman (LOTTE Wedel), Paweł Patkowski (Orange Polska), Artur Sikora (Santander Bank Polska), Monika Constant (Fracusko-Polska Izba Gospodarcza), Maciej Ledzion (endorfina events, WebTalk, Next Level), Dariusz Żuk, Javier Sosnowski (Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza), Wojciech Krzemień (Vigilant Magazine/ESPOT), Stefan Batory (Booksy), Sebastian Hejnowski, Rafał Plutecki, Michał Sadowski (Brand24), Magdalena Marcinkowska (Workin), Andrzej Matuszyński, Zbigniew Klonowski (Trias), Mateusz Sobieraj (adCookie), Piotr Bartecki (BCP Law), Michał Kramarz (Google for Startups), Dariusz Mioduski (Legia Warszawa).

Partnerzy inauguracja 1920 x1080

 

Anita Florek