...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Gra Paczka 4 coraz bliżej! Do zgarnięcia m.in. kolekcjonerskie edycje gier, laptopy i sprzęt gamingowy

gra paczka szlachetna paczka

Już 15 października rusza czwarta edycja gamingowego eventu Szlachetnej Paczki. Gra Paczka to blisko 60 godzin gier i rozrywki live, w którą angażują się najpopularniejsi polscy streamerzy i przedstawiciele branży technologicznej. Widzowie mogą nie tylko śledzić swoich ulubieńców i wspierać Paczkę, ale także wygrywać cenne nagrody, w tym m.in. edycje kolekcjonerskie gier, a także laptopy czy fotele gamingowe.

Podczas charytatywnego streamu Gra Paczka wiodący polscy gracze przeprowadzą transmisje live, zachęcając swoich widzów do wpłat na rzecz Paczki. To dzięki osobom, które wspierają program finansowo, Szlachetna Paczka może działać, docierać do nowych potrzebujących i odkrywać biedę, do której nie dotarł nikt inny.

Startujemy 15 października na www.grapaczka.pl, ale na tę stronę warto wejść już dzisiaj. Na kilka dni przed oficjalnym startem zaplanowaliśmy szereg wydarzeń towarzyszących. Dla kogo jest to wydarzenie? Absolutnie dla każdego. Nie trzeba być fanem gier, żeby dobrze się z nami bawić, móc wziąć udział w konkursach i pomagać ze Szlachetną Paczką.

Konrad Kruczkowski, Dyrektor ds. Komunikacji Stowarzyszenia WIOSNA organizującego Gra Paczkę

Pomóż wrócić do gry tym, których dotknął los. Streamy będzie można śledzić na stronie www.grapaczka.pl oraz na Twitchu – poprzez kanały własne uczestników lub na https://www.twitch.tv/grapaczka.

Baw się, wspieraj i…wygrywaj!

Podczas Gra Paczki organizowane są liczne konkursy. Każdy wpłacający może liczyć więc nie tylko na satysfakcję z pomagania czy rywalizacji o najlepsze miejsce w rankingu wpłacających, ale także na cenne nagrody. Monitor AORUS 43U, Laptop Bravo 17 A4DDK, fotel Genesis Trit 500 RGB, fotel SPC Gear SR300 – oprócz najwyższej jakości sprzętu do zgarnięcia będą także Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kolekcjonerska oraz Cyberpunk 2077 Edycja Kolekcjonerska. Partnerami w tej edycji Gra Paczki są CD PROJECT RED, COCON.PL, Genesis, MSI, SPC Gear, GIGABYTE – właściciel marki Aorus. Partnerem głównym eventu została Coca-Cola.

Cieszymy się, że dołączyliśmy do tej szczytnej akcji i będziemy wspólnie tworzyć niesamowitą historię GRA PACZKI. Przed nami możliwość poczucia prawdziwej magii, którą można czerpać z pomagania.

Klaudia Pac, brand manager marki Coca-Cola

Nowością w tej edycji będą aukcje charytatywne na Allegro. Do wylicytowania są m.in. unikatowa kolekcjonerska figurka z gry Dying Light 2 czy koszulka z autografem legendarnego gracza.

Kto zagra?

Gra Paczka w każdej edycji przyciąga najpopularniejszych graczy i streamerów w kraju. – W Gra Paczce najbardziej podoba mi się to, że posługujemy się naszym hobby, czyli graniem w gry, streamowaniem, tworzeniem zawartości internetowej, w szczytnym celu. Jednocześnie pokazujemy niedowiarkom, że granie w gry i rzeczy z tym związane, to nie tylko zabawa i marnowanie czasu dla najmłodszych, ale też coś, co może przydać się do pomocy najbardziej potrzebującym – podkreśla Niklaus, który w Gra Paczkę angażuje się już od pierwsze edycji. – Zapraszam serdecznie wszystkich do uczestniczenia i wspierania 4 edycji Gra Paczki. Jeżeli ktoś z Waszego otoczenia jeszcze nie przekonał się do livestreamów, to jest to jeden z najlepszych momentów, aby pokazać je z najlepszej strony.

Dla potrzebujących rodzin zagrają m.in. AdiGie, AlbanPL, Anianiania, Antris, Aikoiemil, ArcyK, Ayanoo, Bonkol, BrodasSqat, CarcassWhite, Cav3rn, Chojny, Cichy, CyberWiking, David, DDzikuseQQ, Doczu, DonMarcinos_TTV, Druvik, G4lrond, Gezaar, Guliasz, GraBaRtek, Impie, Inspirawka, JurAs, JustThePhil, Kaftan, Kasix, Kazimierzkazik, Kibic, Kondyss, Kozok, Lariss_Price, Lempiank, LinkTV, Listffa, Luna, MaaiLinh, Magnus, Magvayer, Makin, Makito_, malina_ceramics, mirabelkaxv, MKRR3, mokra_zabka, MrGreenQ, Namaenonaii, Niklaus, Nieuczesana, Optio, Ortis, PalaszujeGry, PannaGrywalna, Piepiel_TV, Piotr Maciejczak, Qud, Quong, Reachagalaxy, RealMrQ, Rootsrat, ScradeyBunny, stilj0, ShadowLime_, SharikanVR, SirMisiek, Slavertv, SouShibo, Spiralus, sqbunny_yt, Szczurek, SzejkTiVi, Thor, Tomaszuuuu, Tulu, UkuLula, Ugoroszczak, Vayana, Wez, WhyMe, Wiciu-ck, WujaSowa, Wujek_Ficek, XEmtek, YavorTV, Yoive, Zwyczajny.

A to nie wszyscy! Chcesz być na bieżąco? Śledź fanpage Gra Paczki na Facebooku: https://www.facebook.com/GraPaczka.

Oglądaj najlepszych polskich streamerów, baw się z nami i wesprzyj Szlachetną Paczkę. Wejdź na www.grapaczka.pl.

W stream zaangażowały się agencje Fantasyexpo, Gameset (grupa LTTM) oraz JaRock. Patronat medialny nad Gra Paczką 4 objęli zaś CD-Action, Esport Now i GRYonline.pl.


Źródło: Stowarzyszenie WIOSNA 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF