...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Gra Paczka rusza po raz czwarty. Co nowego czeka nas w trakcie październikowego eventu?

Gra Paczka

Polscy gracze po raz kolejny połączą siły, aby wesprzeć najbardziej potrzebujących ze Szlachetnej Paczki. W dniach 15-17 października odbędzie się czwarta edycja charytatywnego streamu Gra Paczka. Kilkudziesięciu najlepszych polskich streamerów, blisko 60 godzin gier i rozrywki live, a do tego konkursy z cennymi nagrodami oraz aukcje charytatywne – weź udział w evencie i pomóż wrócić do gry tym, których dotknął los.

W październiku dla potrzebujących zagrają  m.in.:

AdiGie, AlbanPL, Anianiania, Antris, ArcyK, Ayanoo, Bonkol, BrodasSqat, CarcassWhite, Chojny, Cichy, David, DDzikuseQQ, Doczu, DonMarcinos_TTV, Druvik, G4lrond, Guliasz, Impie, Inspirawka, JurAs, JustThePhil, Kaftan, Kasix, Kazimierzkazik, Kibic, Kondyss, Kozok, Lariss_Price, Lempiank, Listffa, Luna, MaaiLinh, Magnus, Magvayer, Makin, Makito_, malina_ceramics, MKRR3, mokra_zabka, MrGreenQ,Namaenonaii, Niklaus, Optio, PalaszujeGry, PannaGrywalna, Piepiel_TV, Piotr Maciejczak, Qud, Quong, Reachagalaxy, RealMrQ, Rootsrat, ScradeyBunny, ShadowLime_, SharikanVR, SirMisiek, Slavertv,  SouShibo,  Spiralus, sqbunny_yt, Szczurek,  SzejkTiVi, Thor,Tomaszuuuu,  Tulu, UkuLula, Vayana, Wez, WhyMe, Wiciu-ck, XEmtek, YavorTV, Yoive, Zwyczajnyy.

A to nie wszyscy, będzie jeszcze wiele niespodzianek!

Baw się z nami i wesprzyj Szlachetną Paczkę. Streamy będzie można śledzić na stronie www.grapaczka.pl oraz na Twitchu – poprzez kanały własne uczestników lub na https://www.twitch.tv/grapaczka.   

Jak to działa?

Podczas charytatywnego streamu Gra Paczka wiodący polscy gracze prowadzą transmisje live, zachęcając swoich widzów do wpłat na rzecz Paczki. Każdy wpłacający może liczyć nie tylko na miejsce w prowadzonym w trakcie eventu rankingu, ale także na cenne nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia. W tej edycji są nimi m.in. Coca-Cola – partner główny wydarzenia, a także CD PROJECT RED, Genesis. MSI, SPC Gear, GIGABYTE – właściciel marki Aorus.

To dzięki osobom, które wspierają program finansowo, Szlachetna Paczka może działać, docierać do nowych potrzebujących i odkrywać biedę, do której nie dotarł nikt inny. Dzięki determinacji streamerów, graczy i przedstawicieli branży technologicznej podczas poprzednich eventów zebrano w sumie ponad 900 tys. złotych.

Nowy level pomagania

Na uczestników Gra Paczki 4 czeka kilka nowości. W serwisie Allegro prowadzone będą aukcje charytatywne – każdy będzie mógł wziąć udział w licytacji wybranych przedmiotów związanych ze światem gamingu. Środki wesprą cel projektu. Spis unikalnych, kolekcjonerskich rzeczy podlegających aukcjom znajdzie się także na stronie wydarzenia www.grapaczka.pl.

Wszyscy sympatycy charytatywnego streamu Szlachetnej Paczki mogą śledzić informacje dotyczące eventu na nowo utworzonym fanpage’u Gra Paczki na Facebooku: https://www.facebook.com/GraPaczka.

Nowości dotyczą także formuły samego wydarzenia. Główny event Gra Paczki odbywający się w dniach 15-17.10 rozpocznie i zakończy relacja ze studia Szlachetnej Paczki, a w trakcie prowadzonych streamów widzowie będą mogli oglądać nie tylko najbardziej znanych graczy w Polsce, ale także osoby związane z branżą technologiczną i e-sportem. Dodatkowo kilka dni przed głównym eventem będą odbywały się streamy towarzyszące – często równocześnie, na kanałach najpopularniejszych streamów.

Patronat medialny nad Gra Paczką 4 objęli już: CD-Action, Esport Now, GRYonline.pl.

Oglądaj najlepszych polskich streamerów, baw się z nami i wesprzyj Szlachetną Paczkę. Wejdź na www.grapaczka.pl.


Źródło: Gra Paczka

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF