...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

GetResponse wprowadza darmowy plan dla firm budujących swoją obecność online

laptop

Z bezpłatnym pakietem GetResponse Free firmy mogą szybko i łatwo zbudować stronę WWW, zebrać do 500 kontaktów i tworzyć kampanie emailowe za darmo - na zawsze!

GetResponse, polski dostawca kompleksowej platformy do marketingu online, ogłasza wprowadzenie darmowego planu – GetResponse Free. To pakiet bezpłatnych narzędzi marketingowych,
z którym każdy przedsiębiorca może stworzyć i opublikować własną stronę WWW, przenosząc swój biznes do Internetu. Następnie może pozyskać pierwszych klientów przy pomocy formularzy zapisu
i wysyłać do nich komunikację mailową, rozwijając w ten sposób swoje działania marketingowe w Internecie całkowicie za darmo.

Firmy działające offline potrzebują rozwiązania, które pomoże im zbudować obecność w Internecie, pozyskać pierwsze kontakty i nawiązać z nimi relacje. Właśnie dlatego GetResponse zdecydowało się nie pobierać opłat od firm, które stawiają pierwsze kroki w świecie online. Darmowe konto pozwala firmom stworzyć przyjazną dla urządzeń mobilnych stronę WWW na własnej domenie, skonfigurować formularze kontaktowe oraz formularze zapisu, które pozwolą im pozyskać pierwszych klientów oraz wysyłać do nich wiadomości email. W planie GetResponse Free firmy mają dostęp do wszystkiego, czego potrzebują, aby realizować kompleksową strategię marketingową przy użyciu jednej platformy.

Po 20 latach udostępniania użytkownikom 30-dniowego konta testowego, zdecydowaliśmy się zaoferować podstawowy zestaw narzędzi w modelu freemium. Chcemy w znaczący sposób przyczynić się do rozwoju firm, które rozpoczynają promocję swoich usług online.

Naszym celem jest działać fair-play i zapewnić przedsiębiorcom prawdziwe wsparcie na start. Bez żadnych haczyków, ukrytych kosztów, karty kredytowej czy limitu czasowego. Za darmo. Na zawsze.

Szymon Grabowski, założyciel i prezes GetResponse

 

Platforma do online marketingu @GetResponse uruchamia darmowy plan GetResponse Free, który daje przedsiębiorcom i firmom szansę na rozpoczęcie budowania swojej obecności online
bez ponoszenia kosztów. #GetResponseZaDarmo https://bit.ly/GetResponse_za_darmo

Rozwiązania dostępne w GetResponse Free:

Darmowe narzędzia do e-mail marketingu:

  • Wysyłaj nieograniczoną liczbę wiadomości email do pierwszych 500 kontaktów
  • Twórz wiadomości email za pomocą intuicyjnego edytora drag and drop
  • Korzystaj z bogatej biblioteki szablonów wiadomości

Darmowy kreator stron WWW:

  • Stwórz i opublikuj 1 stronę internetową o przepustowości 5 GB za pomocą kreatora opartego na sztucznej inteligencji lub wybierając jeden z ponad 300 dostępnych szablonów stron
  • Skorzystaj z darmowej domeny lub podłącz własną
  • Użyj narzędzi do optymalizacji SEO, aby przyciągnąć ruch organiczny
  • Dodaj formularze zapisu i galerie obrazów do strony internetowej

Darmowe narzędzia do generowania leadów:

  • Zbuduj i opublikuj 1 landing page
  • Pozyskaj do 500 nowych kontaktów za pomocą formularzy zapisu i formularzy kontaktowych

Po pozyskaniu pierwszych klientów, właściciele firm mogą stopniowo rozwijać swoje działania marketingowe, inwestując w marketing automation i kampanie omnichannel. Wszyscy użytkownicy planu Free mogą przejść na wyższy plan GetResponse w dowolnym momencie.

Więcej informacji na temat GetResponse Free znajdziesz na stronie: https://bit.ly/GetResponse_za_darmo

Szymon Grabowski – CEO GetResponse jest laureatem 5. edycji konkursu Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.


Źródło: GetResponse

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF