...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

HR w 2019 roku – badanie trendów

2019 rok – jakie wyzwania postawi przed HR-owcami? Na które aspekty zarządzania trzeba będzie zwrócić uwagę w polskich realiach i na polskim rynku pracy? Brief obejmuje patronatem badanie #TrendyHR_2019.

Studio Wiedzy po raz czwarty zaprasza do wzięcia udziału w jednej z najszerzej zakrojonych inicjatyw badawczo-obserwacyjnych na polskim rynku – #TrendyHR_2019.

W zeszłym roku obszary rekrutacji pracowników i budowania zaangażowania okazały się najistotniejsze dla Respondentów. Jak wygląda to w tym roku? Na te pytania subiektywnie nie da się odpowiedzieć. Dlatego tak ważne jest Wasze wsparcie!   

Zostaną porównane wyniki z ubiegłego roku, tak by uzyskać odpowiedzi na pytania o kierunki zmian i ich dynamikę na przestrzeni 2018/2019. Ponadto zapoznając się w wynikami, otrzymacie trafne argumenty do przedstawienia potrzeb funkcji HR w rozmowach z Zarządem.

Ponadto wypełniając ankietę bierzecie udział w konkursie z nagrodami! 🙂

Jak Wśród nagród:

  • 1 wejściówka na prestiżowe, 2-dniowe warsztaty EB Leaders Training
  • Godzinna sesja merytoryczna z ekspertem Studio Wiedzy z zakresu HR/EB
  • 2 wejściówki na HRFactor – konferencyjna „uczta” HR-owa
  • 2 wejściówki na Narzędziownię HR – best practises w kontekście HR-owych trendów technologicznych
  • 3 wejściówki na HRnaŚniadanie – najbardziej popularne w Polsce miejsce wymiany doświadczeń i HR-owego networkingu

Link do badnia: http://badanie.trendyhr.com/

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF