...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Jak popularny jest gaming? – rozmowa z Mateuszem Matysiakiem z GG League

Impact'22 to także czas kiedy możemy śmiało porozmawiać o branży gamingu. A my dobrze znamy osoby, które o grach wiedzą bardzo dużo i lubią się tą wiedzą dzielić. Tym razem rozmowa z Mateuszem Matysiakiem z GGLeague.

 

Podczas rozmowy padło pytanie o to, jak rozwija się aktualnie branża gamingowa. Jaki wgląd ma na to rozmówca:

Myślę, że jest to temat raczkujący. Widać znaczne wzrosty zainteresowania marek, spółek, podmiotów samorządowych. Jednak cały czas brakuje zrozumienia, jak to działa i czym ten esport jest. Zjawisko będzie cały czas rosło i nikt tego nie zatrzyma. Gaming jest już teraz większą branżą niż muzyka czy filmy i szybciej się rozwija. […]  To jest też dobry moment, żeby zrozumieć, że internet i media internetowe są bardzo ciekawą alternatywą do mediów tradycyjnych w marketingu. Teraz jest jeszcze moment, że finansowy próg wejścia jest wyraźnie niski względem generowanych efektów.

Mateusz Matysiak o GG League:

W dużym skrócie — robimy esport! Tworzymy własne koncepty, które promujemy od zera, a także obsługujemy i wspieramy inne marki esportowe w tematach produkcyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z całą rozmową z Mateuszem Matysiakiem:

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF