...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Kup głośnik Music Frame i otrzymaj słuchawki Galaxy Buds FE w prezencie

Wyjątkowy głośnik Music Frame, który wyróżnia się przestrzennym brzmieniem oraz oryginalnym designem, przypominającym ramkę do zdjęć, trafia do sprzedaży i od razu dostępny jest w ramach atrakcyjnej promocji. Już teraz przy zakupie tego świetnie grającego i pięknego urządzenia, można otrzymać słuchawki Galaxy Buds FE w prezencie.

Music Frame – głośnik czy ramka?

Music Frame to przepiękny i konfigurowalny głośnik, jakiego na rynku jeszcze nie było. Został zaprojektowany tak, aby przypominać ramkę do zdjęć. Co więcej można dopasować go do naszego stylu czy wystroju wnętrza, wstawiając do głośnika własne zdjęcie czy też wykorzystując do tego specjalnego Panele Artystyczne. W dodatku, podobnie jak w telewizorze The Frame, tutaj również mamy możliwość personalizacji. Pomoże w tym biała ramka[1], które może nadać głośnikowi zupełnie nowego stylu.

Urządzenie wyróżnia się także czystym i harmonijnym brzmieniem nawet w większym pomieszczeniu, za sprawą technologii Wide Sweet Spot. Głośniki niskotonowe, wysokotonowe oraz średniotonowe umożliwiają szerokie i równomierne rozchodzenie dźwięku przy zachowaniu jego doskonałej jakości. Ponadto Music Frame charakteryzuje się także szybką i intuicyjną obsługą. Muzykę można przesłać za pomocą sieci Wi-Fi[2] lub Bluetooth i od razu cieszyć się ulubionymi utworami w doskonałej jakości. Za głębię przestrzennego dźwięku odpowiada technologia Dolby Atmos[3], znana także z soundbarów Samsung. Z kolei funkcja Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni Pro automatycznie rozpoznaje otoczenie, a następnie dostosowuje zasięg i ton dźwięku, tak by perfekcyjnie dopasować się do miejsca, w którym go ustawisz. Z kolei, kiedy w pobliżu pojawi się niechciany hałas, taki jak włączony odkurzacz czy też odgłos wiertarski za ścianą, Aktywny Wzmacniasz Głosu zadba o chwilowe podgłośnienie słuchanej piosenki czy podcastu.

Music Frame oferuje także świetną współpracę z telewizorami Samsung. Wszystko to zasługa Q-Symphony, czyli jednej z najbardziej innowacyjnych funkcji Samsung. Umożliwia ona jednoczesną pracę głośników telewizora, takiego jak na przykład The Frame, oraz głośnika Music Frame, tworząc najwyższą synergię dźwięku. Tym samym, innowacyjna ramka muzyczna  może uwydatniać brzmienie podczas oglądania filmów, seriali czy widowisk sportowych.

A to nie koniec zalet tego wyjątkowego głośnika. Dzięki funkcji Dotknij i Odtwórz[4] można w szybki i prosty sposób przełączyć się z telefonu i delektować się przestrzennym brzmieniem. Wystarczy tylko dotknąć obudowy Music Frame smartfonem, a ten automatycznie wykryje urządzenie i odtworzy piosenkę słuchaną wcześniej na telefonie.

Skorzystaj z wyjątkowej promocji i ciesz się muzyczną ucztą

Już teraz, w ramach najnowszej promocji, przy zakupie głośnika Music Frame można otrzymać słuchawki Galaxy Buds FE w prezencie. Wystarczy kupić głośnik w sklepie internetowym firmy Samsung lub w sieciach sprzedaży Media Expert i Euronet. Promocja obowiązuje w okresie od 20 maja do 14 lipca 2024. Regulamin promocji znajduje się na stronach partnerów Samsung.

 

Specyfikacja

Informacje ogólne  
Liczba kanałów 2.0
Typ głośników Głośnik Music Frame
Ilość głośników w listwie 6
Moc całkowita 120W
Odtwarzane nośniki / formaty  
Formaty: MP3, AAC, OGG, FLAC, WAV, ALAC, AIFF  
Właściwości audio  
Dolby (ATMOS Music, ATMOS, Dolby Digital Plus)  
Voice Enhance Mode  
Night Mode  
SpaceFit Sound  
Active Voice Amplifier  
Sound Modes (Music, Standard, Adaptive)  
LPCM (Multi channel) 2
Inne  
Optical In 1
Bluetooth  
Bluetooth Version 5.2
Wi-Fi  
One Remote Control  
SmartThings App  
Wall Mounting w zestawie uchwyt do montażu do ściany
Wymiary  
Głośnik w mm 353.0 x 364.8 x 143.4
Opakowanie 413.0 x 435.0 x 159.0
Akcesoria  
Uchwyt do montażu do ściany w zestawie
Waga  
Waga głośnika (kg) 4.6
Waga opakowania (kg) 5.9

[1] Biała Ramka sprzedawana jest oddzielnie. Dostępność Białej Ramki zależy od regionu.

[2] Do połączenia przez sieć bezprzewodową (Wi-Fi), wymagana jest aplikacja SmartThings.

[3] Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos.

[4] Funkcja Dotknij i Odtwórz działa za pośrednictwem Bluetooth i jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi Samsung z systemem Android 8.1 lub nowszym.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF