...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Laptopy asus – najlepsze laptopty dla wymagających

laptopy dla wymagajacych

Komputery, podobnie jak smartfony to urządzenia, które stały się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia, zarówno zawodowego jak i prywatnego. W dobie pandemii, kiedy zostaliśmy zmuszeni do przeniesienia biura i szkoły do domu, szczególne znaczenie zyskały wydajne laptopy, które podołają każdemu wyzwaniu.

Praca i nauka zdalna pokazały nam, jak bardzo ważny jest dobry sprzęt. Wydawałoby się, że tak naprawdę wystarczy urządzenie, które jest w stanie połączyć się z siecią w dowolnym miejscu. Konkretne znaczenie dla wydajności i komfortu pracy na urządzeniu mają jednak takie elementy jak procesor, karta graficzna, czy układ klawiatury. Dla bardzo wymagającego użytkownika, poszukiwanie nowego laptopa, to nie lada wyzwanie. Warto skupiać się na markach, które oferują szeroką gamę produktów z różnym przeznaczeniem tak jak na przykład laptopy Asus.

Idealny laptop do pracy i nauki

Laptopy Asus VivoBook to urządzenia, które idealnie sprawdzają się jako narzędzia do pracy. Są smukłe i lekkie, a jednocześnie bardzo wydajne. Mają ciekawy, młodzieżowy design i bardzo szeroką gamę specyfikacji. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie. Również, w przypadku budżetu, ponieważ ceny laptopów Ausa z tej serii zaczynają się już od 1500 złotych. Laptopy Asus VivoBook świetnie sprawdzą się również do nauki. Przy wyborze nowego sprzętu, warto zastanowić się przede wszystkim nad tym, jaka wielkość ekranu będzie dla nas idealna i jakiej pojemności dysku będziemy potrzebować. W pracy kluczowy będzie także wydajniejszy procesor. Dla osób, które dużo piszą, ważny będzie także układ i rodzaj klawiatury.

Perfekcyjny dla gamera i nie tylko 

Asus stworzył serię laptopów przeznaczoną dla graczy, które wyróżniają się wyjątkową wydajnością i precyzją. Wielu graczy decyduje się na zakup przenośnych komputerów jako alternatywy dla stacjonarnej bazy. Seria Asus Rog Strix, to urządzenia, które posiadają mocniejsze procesory, szerokie i jasne matryce oraz wydajne karty graficzne. Stworzone przede wszystkim z myślą o wymagających graczach laptopy Asus Rog Strix, sprawdzą się także jako świetne narzędzie pracy dla programistów i grafików. Laptopy Strix posiadają inteligentne układy chłodzenia, dzięki czemu nawet przy wykonywaniu wielu, mocno obciążających procesor zadań jednocześnie radzą sobie świetnie. Duży, jasny ekran pozwala na precyzyjną pracę z grafiką i filmem.

Laptopy Asus to z pewnością jedne z lepszych komputerów przenośnych dla bardzo wymagających użytkowników. Wśród nich znajdziemy zarówno urządzenia przeznaczone celom biznesowym i edukacyjnym, jak i specjalistyczne laptopy gamingowe. Najważniejsze jednak, by przy wyborze urządzenia, dobrze przemyśleć, w jakim celu głównie będziemy go używać oraz czy ma być bardziej mobilne, czy raczej wydajne i precyzyjne. Jedno jest pewne – wśród laptopów Asus z pewnością znajdziemy ten jeden jedyny.


Źródło: Allegro

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF