...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Luksusowe pierścienie dla zwycięzców turnieju!

esport rings

Wydawca gry League of Legends, Riot Games w kolaboracji z Mercedesem ujawnił szczegóły ich współpracy. Giganci wydadzą specjalne pierścienie z okazji Mistrzostw Świata 2021. Luksusowe sygnety zostaną przekazane każdemu zawodnikowi zwycięskiej drużyny turnieju, którego finał odbędzie się 5 listopada.

„Worlds 2021” rozpoczęły się 5 października w stolicy Islandii, Reikiawiku, teraz wchodzą w decydującą fazę play-off. Każdy sygnet wykonany jest z 18-karatowego białego złota i szafiru. Pierścienie będą miały barwy niebieskie i srebrne, kojarzące się od lat z mistrzostwami. Indywidualnie dopasowany egzemplarz dostanie każdy z graczy zwycięskiej drużyny. Pojawienie się takiej nagrody jest wynikiem zawarcia umowy między Riot Games, a Mercedesem. Gigant motoryzacyjny jest sponsorem, prezentującym ceremonię wręczenia trofeów na kluczowych międzynarodowych wydarzeniach League of Legends. Pierścienie powstałe w kolaboracji tej dwójki mają reprezentować najwyższy poziom osiągnięć i prestiżu w e-sporcie.


Autor: 

Adam Daniluk 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF