...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Mad Dogs Pact zwycięzcą PLE

zwyciezca PLE

Finały Polskiej Ligi Esportowej zawsze na budzą emocje na rodzimym podwórku. Nie inaczej było sobotniego wieczoru

Jesienna kolejka Polskiej Ligi Esportowej zakończona. Wczorajszy sobotni wieczór dla fanów polskiego Counter Strike był pełen emocji. To samo można powiedzieć o drużynach, które spotkały się w finale rozgrywek. Po trzymapowym pojedynku wyższość przeciwnika musiały uznać jastrzębie z X-kom Ago. Tym samym Pact wygrywa swój czwarty finał w PLE i zdobywa tytuł po raz trzeci. Zwycięzcy poza tytułem i chwałą zgarnęli również 41 500 złotych.

Finałowe spotkanie rozpoczęło się mapą Wściekłych Psów, którym udało się im stosunkowo szybko zakończyć pojedynek na Nuke wynikiem 16-11. Dopiero następna mapa przyniosła ze sobą pełne emocji widowisko. Mapa wybrana przez jastrzębie trwała zdecydowanie dłużej niż numer jeden i zakończyła się dopiero po trzech dogrywkach wynikiem 25 – 22 na korzyść Ago. Trzecia mapa zdecydowanie bardziej podpasowała drużynie Jacka „Minisie”  i pomimo wyrównanego spotkania zakończyła się wynikiem 16-9 na mapie Vertigo. Za drugie miejsce wicemistrzowie wzbogacą się o 23 500 zł. A widzom pozostaje czekać na start kolejnego sezonu rozgrywek.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF