...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Mercedesem przez Polskę z Illuminar Gaming

Mercedesem przez Polske

Illuminar Gaming we współpracy ze swoim partnerem, firmą Mercedes - Benz Polska, uruchomił akcję, która ma za zadanie pokazać kreatywny potencjał fanów polskiego esportu.

Illuminar Gaming i Mercedes zapraszają fanów gamingu do wzięcia udziału w konkursie, polegającym na stworzeniu projektu designu samochodu marki Mercedes, który nawiązywał będzie do kultowej organizacji spod znaku “Wielkiego Oka”. Nagrodą w konkursie jest warta ponad 6 tysięcy złotych hulajnoga elektryczna, również ze stajni firmy Mercedes – Benz. Dodatkowo zwycięski projekt zostanie oficjalnie zaprezentowany na samochodzie podczas finału akcji w Warszawskim ESPOT, skąd wyruszy w trasę po Polsce z ekipą influencerów skupionych wokół organizacji Illuminar.

Tak prezentuje się harmonogram konkursu i akcji “Mercedesem przez Polskę”:

  • 19 lipca – 2 sierpnia: Termin zgłaszania prac konkursowych
  • 6 sierpnia: Podsumowanie konkursu i prezentacja zwycięskiego projektu w ESPOT
  • 7 sierpnia: Start akcji “Mercedesem przez Polskę”

Finał akcji będzie transmitowany na żywo z ESPOT za pośrednictwem serwisu Twitch i wezmą w nim udział gwiazdy Illuminar Gaming. Po zakończeniu finału konkursu, samochód w zwycięskich “barwach” wyruszy w polskę na pokładzie z influencerami oraz zawodnikami Illuminar, którzy spotkają się z swoimi fanami w największych miastach naszego kraju. Ich podróż będzie można śledzić na kanałach komunikacyjnych organizacji w mediach społecznościowych.

Regulamin konkursu oraz wszelkie szczegóły znajdują się na oficjalnej stronie organizacji Illuminar.


Źródło: Illuminar Gaming

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF