...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Mindset szefa [BRIEF PATRONUJE]

Monika reszko Mindset szefa

Ta książka, to ponadczasowa mieszanka zdrowego rozsądku i wyrozumiałości względem siebie.

 

Dla mnie osobiście ta książka to po prostu petarda. Coś na co bardzo długo czekałam. Szczególnie ważny jest sposób skalowania proponowanych rozwiązań w całej organizacji. Jeśli przepalasz budżety, napotykasz na wyzwania w relacjach z pracownikami, szukasz rozwiązań dla siebie i zespołu, to ta książka jest dla Ciebie. Absolutny niezbędnik każdego szefa. Gorąco polecam.

Nadia Harris, Założycielka Remoteadvocate.com

  • Jak zapewnić sobie spokój, mieć samodzielny zespół i z sukcesem realizować własną wizję?
  • Jakie narzędzia pomogą utrzymać wyższość przychodów nad kosztami?
  • Jakie kroki pozwolą zwiększyć szansę na zrównoważony Twój i biznesu?

Pracując z tą książką, nauczysz się identyfikować i unikać typowych błędów, które hamują rozwój Twój i Twojego biznesu. Przestaniesz wpadać w pułapki błędnych założeń i ulegać mylnym przekonaniom. Nauczysz się wykorzystywać własne emocje, by były Twoim sprzymierzeńcem, nie wrogiem. Zaczniesz zadawać pytania, które pomogą Ci podejmować trafniejsze decyzje i dokonywać optymalnych wyborów. Wykształcisz umiejętność radzenia sobie w krytycznych sytuacjach i nieulegania emocjom.

I w końcu naprawdę zaczniesz ze spokojem i zdrową pewnością siebie korzystać z doświadczeń, jakie wiążą się z byciem liderem. Jeśli chcesz pracować mniej godzin, BEZ rezygnacji z któregokolwiek z Twoich celów biznesowych, ta książka jest dla Ciebie.

Jeśli chcesz pracować mniej godzin, BEZ rezygnacji z któregokolwiek z Twoich celów biznesowych, ta książka jest dla Ciebie.

Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś rozczarowania w relacji ze współpracownikami, ta książka jest dla Ciebie.

To sposób myślenia i działanie efektywnego szefa, zespołu i firmy. Napisany z myślą o tych, którzy każdego dnia przekraczają swoje granice i… nadal nie są w stanie zrobić wszystkiego. Koncentrują się na firmie i współpracownikach, co produkuje im jeszcze więcej pracy.

Ta książka to zupełnie inne podejście – zacznij od siebie, a ułatwisz sobie życie zawodowe i osobiste.

Dzięki książce zmienisz:

  • nużące tyrady na angażujące pytania, które usamodzielnią Twoich współpracowników
  • błędne założenia na klarowność, dzięki czemu będziesz podejmować trafniejsze decyzje,
  • konflikty i nieporozumienia na jasność i zaufanie, co pomoże działać szybciej i efektywniej,
  • nadopiekuńczość i pouczanie na dojrzałe partnerstwo, gdzie odpowiedzialność stanie się normą.

Według redkcji BRIEF: Must have każdego szefa, który poważnie myśli o rozwoju swoim i firmy.

Link do zakupu: https://monikareszko.com/mindsetszefa/

„Mindset szefa” to obowiązkowa pozycja dla każdego przedsiębiorcy. Nieutopijna wizja nowoczesnego zarządzania w połączeniu z praktycznym podejściem i gotowymi rozwiązaniami tworzy kompletną encyklopedię relacji w firmie.

Łukasz Falba, CEO 4WebZones


Źródło:  monikareszko.com 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF