...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Monday Agencja Komunikacji obsługuje ESL Polska

ESL x Monday

Od lipca Agencja Komunikacji Monday odpowiada za komunikację globalnego esportowego giganta - firmy ESL Polska. Wspólne działania firm obejmą promocję wszystkich kluczowych wydarzeń organizowanych przez ESL oraz komunikację biznesową i konsumencką brandu.

Zespół konsultantów Agencji Komunikacji Monday będzie odpowiedzialny przede wszystkim za relacje z mediami, obsługę biura prasowego ESL Polska, koordynację działań strategicznych oraz promocję wszystkich aktywacji biznesowych i esportowych na rodzimym rynku.

Za obsługę lidera na rynku esportowym będą odpowiedzialni konsultanci z działu Consumer & Gaming, których specjalizacją są projekty gamingowe, esportowe i te związane z nowymi technologiami oraz popkulturą i rozrywką. Zespół działu C&G Monday był odpowiedzialny za komunikację siedmiu edycji wydarzenia Intel Extreme Masters z ramienia firmy Intel. IEM Katowice to jeden z największych esportowych turniejów na świecie, który nieprzerwanie odbywa się w Spodku od 2013 roku.

Firmy podpisały umowę na czas nieokreślony.


Źródło: ESL Polska

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF