...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nadchodzi Valorant Champions 2021

Valorant Champions

W tym tygodniu poznaliśmy wszystkie drużyny jakie wystąpią na Valorant Champions 2021. Turniej rozpocznie się 2 grudnia.

Całe wydarzenie Riot Games będzie miało miejsce w ich studiu w Berlinie, gdzie rozgrywa się m.in LEC (League of Legends). Do Europy przyjedzie 16 drużyn z całego świata, aby walczyć o pierwszy prawdziwy tytuł Mistrza Świata w Valorant. Pomimo tego, że nie podano dokładnej puli nagród już teraz wiemy, że będzie to gra o miliony dolarów. Ostatnie zawody VCT Masters 3 w Berlinie zebrały pokaźną sumę 700 tys. dolarów.

Drużyną, która zakwalifikowała się bezpośrednio do turnieju jest Gambit, dzięki zwycięstwu w VCT Masters 3 Berlin. Pozostałe drużyny awansowały dzięki zebranym punktom podczas różnorodnych zawodów rozgrywanych na przestrzeni całego roku.

VCT rozpocznie się od fazy grupowej, z której osiem drużyn awansuje do fazy pucharowej. Turniej potrwa od 2 do 12 grudnia.

Adam Daniluk