...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nowa odsłona Kongresu ICAN Management Review: Liderzy Jutra już 27-28 października! [BRIEF PATRONUJE]

Liderzy Jutra

Zdradzamy pierwsze nazwiska światowych ekspertów, którzy wystąpią na wydarzeniu. Sprawdź też obszary tematyczne i aktywności przygotowane dla uczestników. Widzimy się w formule online 27 i 28 października 2021 r.

Kongres ICAN Management Review: Liderzy Jutra powraca ze jeszcze większą siłą! Druga odsłona tego prestiżowego wydarzenia nie tylko kontynuuje najlepsze tradycje poprzedniej edycji, ale też zaskoczy uczestników kilkoma nowościami. Sprawdźmy, co czeka na uczestników!

Kto wystąpi podczas wydarzenia?

Podczas wydarzenia wystąpią eksperci z Polski, USA i całej Europy oraz liderzy największych firm, którzy przedstawią kluczowe trendy biznesowe i narzędzia do budowania przewagi rynkowej. Już teraz możemy zdradzić pierwsza nazwiska zagranicznych speakerów, kolejne ujawnimy już wkrótce.

Wśród zaproszonych ekspertów znaleźli się m.in.:

  • prof. Heike Bruch – profesorka i dyrektorka Institute for Leadership and Human Resources Management działającego w ramach University of St. Gallen,
  • Bogusława „Bogy” Skowronski – bankier inwestycyjny, specjalistka ds. finansów korporacyjnych, menedżerka ds. funduszy VC, założycielka i CEO Capital Solutions,
  • Peter Gloor – Research Scientist w Center for Collective Intelligence, działającym w MIT Sloan School of Management.

Jakie tematy i aktywności czekają na uczestników?

Zaproszeni speakerzy przedstawiają najnowsze trendy, rozwiązania i narzędzia z zakresu przywództwa, rozwoju i zarządzania firmą. Porozmawiamy m.in. o umiejętnościach przywódczych potrzebnych do odniesienia sukcesu w 2022, w tym zupełnie nowym typie przywództwa transformacyjnego, tworzeniu kultury ciągłych innowacji, rewolucji przekwalifikowania i przyszłości pracy. Będzie też miejsce na tematy związane z ekspansją zagraniczną, CSR i zrównoważonym rozwojem oraz cyfrową transformacją.

Dla uczestników przygotowano 2 dni przepełnione power-speechami, studiami przypadków oraz sesjami Q&A, a także strefy partnerów wydarzenia i czaty z innymi osobami biorącymi udział w wydarzeniu.

debata ekspertów Liderzy Jutra

Dla kogo jest wydarzenie?

Kongres ICAN Management Review: Liderzy Jutra jest skierowany do prezesów, założycieli firm i członków zarządów (kadra C-level) szukających nowych szans wzrostu firmy oraz dyrektorów i menedżerów działów innowacji, rozwoju, technologii i finansowych.

Udział w wydarzeniu można zgłosić na stronie https://kongresimr.ican.pl/.


Źródło: ICAN 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF