Nowe Piękno w samym sercu Warszawy

562

Ulica Szpitalna 8A – to właśnie tam powstała nowa przestrzeń eventowa w Warszawie. Wynajmujący mają do dyspozycji 400 metrów kwadratowych powierzchni, z czego aż 50 metrów to zabudowane patio.

 

Na jednej ze ścian widnieje napis “Pozytywna właściwość estetyczna bytu wynikająca z zachowania proporcji, harmonii barw, dźwięków, stosowności, umiaru i użyteczności, odbierana przez zmysły”. Doskonale oddaje on atmosferę miejsca.      

Piękno poza dużą przestrzenią, zachęca niepowtarzalnym wystrojem. Odnowiona, jasna przestrzeń daje możliwość aranżacji miejsca na różne okazje. Najemcy mają do dyspozycji kuchnię z zapleczem, bar, szatnię oraz dużą przestrzeń do dowolnego wykorzystania w zależności od rodzaju eventu. 50 metrowe patio w okresie jesienno-zimowym zamieni się w oranżerię. Niezaprzeczalną zaletą Piękna jest jego lokalizacja – Szpitalna 8A czyli centrum Warszawy.

Piękno to oryginalna przestrzeń eventowa, idealna na organizację konferencji, szkoleń, warsztatów czy spotkań biznesowych. Unikatowy wystrój sprzyja również organizacji wydarzeń o charakterze artystycznym jak wystawy wernisaże, spotkania autorskie czy sesje zdjęciowe.

 

var __collector_config = { publisher: '62CD5834-C757-4F9F-A4EA-7451478E0D3C', };