...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Promocja gry komputerowej prosto z szangchaju: Gigantyczny kod QR na niebie

Princess Connect Re diving

Na szanghajskim niebie 1500 dronów stworzyło pokaz animacji ze świata pewnej gry, po czym ukazała się formacja gigantycznego kodu QR. Wszystko to okazało się promocją japońskiej gry komputerowej „Princess Connect Re: diving” studia Cygames.

Już nie raz Chińczycy pokazali, że potrafią zaskoczyć świat. Teraz zrobili to ponownie. Zespół Cygames odpowiedzialny za produkcję gry „Princess Connect Re: diving”, stworzył niesamowity pokaz będący elementem kampanii promocyjnej.

Na niebie pojawiło się 1500 dronów migających różnymi kolorami. Najpierw stworzyły pokaz postaci z japońskiego RPG po czym przyjęły kształt kodu QR, który można było zeskanować smartfonem, tym którzy to zrobili wyświetliła się reklama gry oraz link do jej pobrania.


 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF