...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Przemysław Kuraczyk dołączył do Kantara jako Head of CX

Przemyslaw kuraczyk Kantar

Dziś doświadczenie konsumenckie stanowi kluczowy i konkurencyjny wyróżnik. Działy marketingu posiadają zazwyczaj mnóstwo danych, lecz niewystarczająco dużo insightów biznesowych, aby dokonać znaczącej zmiany w swojej organizacji. Kantar od lat rozwija domenę Customer Experience (CX) skupiając się przede wszystkim na samym konsumencie i na jego świecie oraz wspiera swoich Klientów w budowaniu długotrwałych relacji z konsumentami.

Dalszym rozwijaniem domeny CX, zajmuje się w Kantarze Przemysław Kuraczyk, który dołączył do zespołu, jako Head of CX na początku stycznia 2022.

Słuchając naszych Klientów, jesteśmy zdeterminowani, żeby zmieniać i unowocześniać naszą ofertę w zakresie badań CX. Chcemy skupić się między innymi na takich obszarach jak konsulting strategiczny, digital experience konsumentów i naszym partnerstwie z dostawcami platform specjalizujących się w tzw. experience management. Jestem przekonany, że obecność Przemka w Kantarze wzmocni te procesy, nada im odpowiednią dynamikę i pomoże w transformacji z klasycznego modelu badań CX, do modelu Business of Experience. Wkrótce będziemy informować naszych klientów, jak badania realizowane przez zespół Przemka pomogą im rozwijać biznes i zmieniać / projektować doświadczenia konsumentów.

Kamil Michalski, Managing Director, Kantar Polska

Przemysław Kuraczyk od 14 lat zaangażowany jest w projekty związane z poprawą doświadczeń konsumentów w obszarach obsługi, sprzedaży, oferty i komunikacji. W swojej pracy koncentruje się na całościowym rozwoju procesów biznesowych służących budowaniu relacji z konsumentami. Współtworzył strategię CX i projekty transformacji Customer Centricity. Fan nowych technologii i wdrażania rozwiązań digitalowych w codzienne doświadczenia konsumentów. Swoje doświadczenia zdobywał w największych firmach telekomunikacyjnych w Polsce (Orange, Play, UPC) oraz w branży ubezpieczeń inwestycyjnych (Vienna Life).


Źródło: Kantar Polska

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF