...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Rainbow Six Polish Masters 2021 – Finały już w ten weekend!

R6 harmonogram

Już w ten weekend - 4 i 5 września - fani Tom Clancy’s Rainbow Six Siege będą mogli obejrzeć 4 najlepsze polskie zespoły – Homeless (wcześniej Nox Esports), XPG Invicta, Team ESCA Gaming i MAD DOGS PACT (wcześniej xXx Esports) – które wezmą udział w finałach Rainbow Six Polish Masters 2021 i powalczą o pulę nagród wynoszącą 70 tys. złotych. Partnerem turnieju jest marka OMEN.

Wszystkie mecze Fazy Finałowej rozgrywanych w ciągu dwóch dni w formacie LANowym będzie można zobaczyć od godziny 13:00 na kanale Twitch.tv/rainbow6pl oraz w telewizji Polsat Games. Spotkania komentować i analizować będą: Marcin „Marciu” Prusinowski, Patryk „Kiks” Cieszyński, Karol „Alban” Pakosz, Maciej „Sebol” Majewski, Daniel „Yden” Zegar i Mikołaj „Łazarz” Boroński. Finały poprowadzą Agnieszka Borysiuk i Tomek „Magvayer” Filipiuk.

R6
Źródło: Ubisoft

 

Rainbow Six Polish Masters to największe zawody Rainbow Six Siege organizowane dotychczas w Polsce i jednocześnie część globalnego e-sportowego ekosystemu Rainbow Six, dzięki któremu zwycięzca będzie zmagał się w najbliższym czasie w Europejskiej Lidze Challenger.

 


Źródło: Ubisoft

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF