...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

SKILLFACTOR – Szansa dla nowego pokolenia esportu

SkillFactor

4 stycznia wystartował projekt SkillFactor będący eventem bazujący na formule “talent show”. Misją SkillFactor jest znalezienie młodych talentów i umożliwienie im zaistnienie na polskiej scenie CS:GO korzystając z wiedzy przekazanej przez ekspertów.

W akcji udział weźmie 4 trenerów będących profesjonalnymi graczami CS:GO z polskiej czołówki: Janusz „Snax” Pogorzelski, Paweł “innocent“ Mocek, Grzegorz „Szpero” Dziamałek i Paweł „Saju” Pawelczak.

W trakcie trwania projektu przeprowadzone zostaną kwalifikacje do każdej z drużyn prowadzonych przez poszczególnych trenerów, a zapisać się będzie można za pośrednictwem strony internetowej www.skillfactor.pl.
Zachęcamy do obejrzenia trailera:

Po przejściu kwalifikacji drużyny odbędą trening pod okiem profesjonalistów, aby na końcu zmierzyć się w wielkim finale.

To bardzo ciekawa i ważna dla polskiej sceny inicjatywa – wielu graczy posiada predyspozycje do gry na profesjonalnym szczeblu i czeka tylko na ich odkrycie. Tego typu wydarzenie to nie tylko ciekawe show i nowa dla esportu formuła, ale również niepowtarzalna szansa na wspólny trening ze swoim idolem i spełnienie marzeń.

Michał Miłkowski, Head of the Component Department & PC ACTION S.A.

Naszym celem jest nie tylko zapewnienie widzom emocji podczas oglądania rywalizacji, ale przyczynienie do rozwoju młodego pokolenia graczy CS:GO. Wierzę, że każdy może spełnić swoje marzenia.

Daniel Piątek, Prezes VYRAL

Partnerami i sponsorami projektu są ACTINA, Sferis.pl, HP Omen, ASUS oraz AMD.

W trakcie trwania wydarzenia przygotują oni specjalne promocje na peryferia, komputery gamingowe oraz podzespoły, które będzie można znaleźć na stronie internetowej SkillFactor. Organizatorem wydarzenia jest agencja marketingowa VYRAL.


Źródło: Informacja Prasowa SkillFactor

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF