...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Spotkanie otwierające cykl 'Geneza Biznesu’ w LEntre Villes w Sopocie

W wydarzeniu, które odbyło się 25 września w Sopocie wzięli udział biznesmeni z całej Polski i zza granicy. Gościem specjalnym na oficjalnym spotkaniu otwierającym cykl "Geneza Biznesu" był prezydent Lech Wałęsa.

25 września w restauracji L’Entre Villes w Sopocie odbyło się oficjalne otwarcie cyklu wydarzeń biznesowych 'Geneza Biznesu’. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Doświadczenie, wiedza i szczypta przypadkowości w biznesie”, zaś gościem honorowym spotkania był Prezydent Lech Wałęsa. Podczas oficjalnego wystąpienia prezydent kilkakrotne poruszał kwestię wzajemnego szacunku, która jest niezbędnym czynnikiem w biznesie.

„Nasz cykl spotkań całkowicie odbiega od schematu sztywnej konferencji. Tego chcieliśmy uniknąć. Postawiliśmy na ciekawą tematykę i elastyczność” – mówi event manager firmy Monika Leśniak.

Podczas spotkania prelegenci opowiadali o swojej drodze do sukcesu oraz przypadku, który nierzadko ich prowadził.Organizatorzy gościli Emilię Bartosiewicz- Prezesa Lady Business Club, Zbigniewa Canowieckiego – Prezesa 'Pracodawców Pomorza’ oraz Sebastiana Życzkowskiego – Prezesa Baltic Group. Wszyscy prelegenci zaciekawili uczestników spotkania, którzy zadawali im liczne pytania.

Maciej Tomasikiewicz, szef regionu firmy TECE, a jednocześnie uczestnik spotkania powiedział nam: „Każdy sukces pozostawia po sobie ślady i wystarczy tylko je zdefiniować, a następnie nimi podążać. Właśnie dlatego ostatnie spotkanie pod nazwą „Geneza Biznesu” w restauracji  L’Entre Villes w Sopocie było dla mnie szalenie inspirujące, a zarazem motywujące do dalszego samorozwoju. W Trójmieście jest niewiele eventów biznesowych takich jak ten, w których to udział wzbogaca uczestników wewnętrznie karmiąc w pierwszej kolejności ich umysł.  Spojrzenie innych ludzi sukcesu na swoją drogę na szczyt, a także sposoby na utrzymanie się na nim jest zawsze cenną lekcją, z której to warto czerpać pełnymi garściami. Z nieukrywaną niecierpliwością wyczekuję kolejnego spotkania z cyklu „Geneza Biznesu”.

 

 

Obecność Prezydenta Lecha Wąłęsy oraz doskonale zorganizowany meeting spełnił oczekiwania uczestników, których liczna obecność oraz doskonałe opinie zmotywowały organizatorów do kontynuacji przedsięwzięcia.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF