...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Start Polskiej Ligi Esportowej w CS:GO i nowa odsłona „Faux Paux” w Polsat Games

Faux Paux Polsat Games

Przełom września i października to gorący czas w Polsat Games. Rusza kolejny sezon Polskiej Ligi Esportowej w Counter Strike: Global Offensive, a fani League of Legends odliczają czas do startu Mistrzostw Świata. Premiery mają też odcinki popularnych audycji gamingowych, w tym hitowy „Faux Paux”, który zyskał zupełnie nową oprawę.

Dobiegający końca wrzesień okazał się niezwykle pracowity dla redakcji Polsatu Games. Po raz pierwszy w historii prestiżowe nagrody w branży produkcji gier wideo – Digital Dragons – zostały przyznane na oczach telewidzów, a transmisję z tego wydarzenia śledzić można było oczywiście w Polsat Games. Dziennikarze i komentatorzy tej stacji wiele wysiłku włożyli także w relacjonowanie rozgrywek European Masters w League of Legends, w których wielkim finale udział wzięło dwóch polskich zawodników. Także we wrześniu swój finał znalazł kolejny sezon Rainbow Polish Masters w popularnej grze Rainbow Six Siege. Najbliższe tygodnie zapowiadają się równie emocjonująco, zarówno dla widzów Polsatu Games, jak i dla twórców tego kanału.

W poniedziałek 20 września na antenie Polsatu Games swoje nowe oblicze odsłoni popularny talk-show „Faux Paux”. Autorski program Radosława Nałęcza i Tadeusza Zielińskiego to jedyne w swoim rodzaju połączenie cotygodniowego przeglądu branżowych wydarzeń oraz rozmów z przedstawicielami świata gamedevu, gamingu czy esportu. Nowa oprawa Polsatu Games, spójna z rebrandingiem Grupy Polsat Plus, zaowocowała także odmienioną szatą graficzną „Faux Paux”. Zmieniła się również scenografia programu. Od teraz prowadzący oraz ich goście zajmują miejsce w centralnej części ultranowoczesnego studia Polsatu Games, a zastąpienie stołu wygodną kanapą oraz fotelami sprzyja atmosferze swobodnej dyskusji. Premiery nowych odcinków „Faux Paux” mają miejsce w każdy poniedziałek o godzinie 18:00. Program oglądać można także w usłudze VOD na stronach Interia.pl oraz Polsat Box Go (wcześniej IPLA). W nowym sezonie swojego show, Radosław Nałęcz i Tadeusz Zieliński gościć będą między innymi autora projektu graficznego gry Wiedźmin czy dyrektora, istniejącego od 1991 roku, Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi.

W dniach 22/23.09 wystartuje nowy sezon Polskiej Ligi Esportowej w grze Counter Strike: Global Offensive. Dynamiczna i niezwykle widowiskowa rozgrywka, od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a jesienny sezon PGE Dywizji Mistrzowskiej będzie trzecim dostępnym w całości w Polsat Games. W tygodniu inaugurującym nową kampanię, wtorkowe transmisje rozpoczną się o godzinie 12:30, a środowe o 15:30. W kolejnych tygodniach wtorkowe mecze startować będą o godzinie 13:00, a środowe o 16:00.

Przełom lata i jesieni przyniesie także długo wyczekiwane odcinki popularnych programów autorstwa dziennikarzy Polsatu Games. Od poniedziałku do piątku o godzinie 10:30 odbywają się premierowe odsłony „Po Lekcjach”, a więc show, w którym prowadzący „ogrywają” popularne tytuły, a wspólna zabawa z widzami niesie ze sobą zarówno walor rozrywkowy, jak i edukacyjny.

Polsat Games stopniuje także napięcie przed Mistrzostwami Świata w League of Legends. Transmisje z tego wydarzenia oglądać będzie można od października do listopada. Dziennikarze Polsatu Games postanowili osłodzić kibicom oczekiwanie na tegoroczne Worldsy i we wrześniu na antenie stacji dostępne są powtórki najciekawszych fragmentów ubiegłorocznej kampanii.

Szczegółowy plan transmisji w Polsat Games dostępny jest na stronie PolsatGames.pl.


Źródło: Polsat Games

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF