...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Szczęśliwy poranek zmienia wszystko! Bestseller KLUB 5 RANO już księgarniach

klub 5 rano

Już teraz możesz - tak jak wielcy ludzie sukcesu, geniusze i potężni biznesmeni - nauczyć się dobrze zaczynać dzień. Poranna praktyka Robina Sharma’y pomaga łatwo wstawać o świcie, umożliwiając spokojne wejście w dzień. Dzięki radom autora zyskujemy cenny czas na myślenie, ćwiczenia, rozwój osobisty i kreatywne działania.

Sam Autor zachęca polskich czytelników do lektury:

Robin Sharma, autor bestsellera Mnich, który sprzedał swoje ferrari  jest jednym z czołowych mentorów rozwoju osobistego na świecie. Jego książki sprzedały się w nakładzie 15 milionów egzemplarzy Z rad Sharmy korzystają takie firmy jak Microsoft, NASA, Nike czy FedEx.

W książce KLUB 5 RANO przedstawia autorskie sposoby zmniejszania stresu, poprawienia koncentracji, uwolnienia kreatywności i przywrócenia równowagi między pracą, a życiem osobistym. Swoje metody wypracował w trakcie wielu lat praktyki z ludźmi, którzy odnieśli największe na świecie sukcesy. Teraz dzieli się swoimi spostrzeżeniami i narzędziami, opierając się na kluczowym założeniu: WYGRYWANIE ZACZYNA SIĘ O ŚWICIE.

Dobrze zacznij dzień. Odzyskaj siebie i znajdź czas dla swoich potrzeb i marzeń. Zamień „nie mogę” w MOGĘ! Wprowadź rewolucyjną poranną rutynę, dzięki której znajdziesz spokój, zmaksymalizujesz wydajność oraz zachowasz zdrowie i energię. Pobudka o 5 rano może zmienić życie na zawsze.

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie na lepsze, wstąp do Klubu 5 rano i wykorzystaj każdy dzień najlepiej, jak możesz.

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Kompania Mediowa 19 maja 2021 r.

Dostępna jest już w sprzedaży: http://bit.ly/Klub5Rano.

Korzyści płynące z wczesnego wstawania doceniają także:

Kiedyś myślałam, że jestem typem Sowy. Dzisiaj wiem, że były to jedynie moje przekonania i szkodliwe nawyki. Odkąd zaczęłam wstawać o piątej rano, napisałam 14 książek, prowadzę bloga i warsztaty, zajmuję się dziećmi i domem. Przestałam marzyć o tym, że w swoim życiu coś zrobię – ja to robię każdego dnia. Spełniam swoje marzenia. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym to wszystko osiągnąć, gdybym nie nauczyła siebie sztuki porannego wstawania. To, co kiedyś uważałam za okropne, dzisiaj uwielbiam, kocham i celebruję! Jeśli ty również pragniesz zmienić jakość swojego życia, to zacznij od wczesnego wstawania. Ta książka ci w tym pomoże! Powodzenia!

Agnieszka Maciąg, autorka książek i bloga

Każdy człowiek na świecie chce być po prostu szczęśliwy. Jednak zdecydowana większość nie chce podejmować wyzwań oraz trudu pracy nad sobą. Warunkiem koniecznym do osiągnięcie szczęścia jest samodyscyplina, a wyćwiczenie jej w sobie wymaga – konkretnego wysiłku. Książka pokazuje, jak wstawanie o piątej rano zmienia ludzkie życie, a tym samym pobudza do refleksji: jeżeli nie potrafisz rozpocząć dnia o zaplanowanej porze, to jak możesz realizować dużo poważniejsze zadania?

Fryderyk Karzełek, twórca klubu 555


Źródło: Wydawnictwo Kompania Mediowa 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF