...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Tajemniczy projekt e-sportowy na polskiej scenie

Shif7

Firma The Collective rusza z nowym projektem o nazwie Shif7. Połączy on muzyków, influencerów i sportowców w cyklu turniejów e-sportowych.

The Collective to projekt Dariusza Mioduskiego (prezes Legii Warszawa) i Pawła Sabarańskiego (właściciel Grail Point). Jego inicjatywy mają za zadanie łączyć świat e-sportowy ze sportem, muzyką i lifestylem.

The Collective to przedsięwzięcie, które nie ma jeszcze w Polsce swojego odpowiednika. Spoiwem naszych działań będzie szeroko rozumiany gaming, który jest obecnie najpopularniejszą formą rozrywki wśród młodych ludzi.

Dariusz Mioduski, Legia Warszawa, The Collective

W cyklu turniejów weźmie udział 8 drużyn, łącznie 40 zawodników. Jedną z drużyn będzie Chillwagon, składający się z raperów tj. Borixon, Zetha, qry, olszakumpel, czy realizator wideo KOOZA. Materiały promujące SHIF7 pojawiły się również u poszczególnych osób z Team X, Internaziomali, KrzyKrzysztofa z QueQuality oraz u znanego streamera, Rybsona. Nie wiadomo jeszcze, czy będą mieli większy udział w całym projekcie. Całość okraszona była hasłem „Nowy wymiar walk”. W wydarzeniu jako pełnoprawne drużyny wziąć udział mogą także chętni, którzy przejdą kwalifikacje DRAF7.

Rozgrywki mają być rozdzielone na pięć tytułów. Jak sądzi firma The Collective, dobrali gry tak, aby sprawdzać zręczność, umiejętność pracy zespołowej, refleks czy stalowe nerwy zawodników. Pierwsza gala ma odbyć się 29 stycznia na stadionie Legii Warszawa w strefie The Box.

Adam Daniluk