...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Targi Gamedev & Creative Careers Expo 2018.

Już w najbliższą sobotę 17 listopada w godzinach 9.00 – 17.00 w Warszawskiej Szkole Filmowej przy ul. Gen. Zajączka 7 odbędą się Targi Gamedev & Creative Careers Expo 2018.

Jest to pierwsze w stolicy to wydarzenie poświęcone nawiązywaniu kontaktów między pracodawcami, a osobami chcącymi rozwijać kariery w branży gier wideo i pokrewnych sektorach kreatywnych. GCCE 2018 odwiedzi ponad tysiąc osób chcących rozwijać swoje kariery w branżach kreatywnych, ze szczególnym uwzględnieniem gamedevu. Z kolei wystawcy będą mieli okazję spotkać poszukujących pracy i zleceń programistów, grafików, ilustratorów, animatorów, specjalistów marketingu i PR, testerów, designerów, muzyków, tłumaczy, analityków czy producentów. Jest to jedyne takie wydarzenie w Polsce.

Oprócz samych targów i oferty pracodawców na gości czekać będą panele i prezentacje wystawców, a także praktyczne szkolenia przygotowane przez ekspertów z firmy Techland: PROJEKTOWANIE GIER AAA – LEVEL I GAME DESIGN W TECHLANDZIE oraz CONCEPT ART – OD CZEGO ZACZĄĆ?.

Partnerem Strategicznym GCCE 2018 jest firma Techland, partnerem głównym zaś QLOC. Oprócz nich na swoje stoiska zapraszają m.in. CD Projekt RED, GOG.com, Warszawska Szkoła Filmowa, People Can Fly, Klabater, Immersion, Wacom, hyperbook, Narra.pl, Nordcurrent Warsaw, Walkabout czy Varsav Game Studios.

Organizatorem imprezy jest wydawca magazynu PIXEL, bloga www.pixelpost.pl oraz organizator corocznego Festiwalu Gier Pixel Heaven.

Wstęp dla gości jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie www.gcce.eu.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF