...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

TIDAL zostaje partnerem muzycznym ESL Mistrzostw Polski

Zainaugurowana została 21. odsłona ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020, w której najlepsze polskie zespoły Counter-Strike: Global Offensive powalczą ze sobą o lwią część z puli nagród wynoszącej 50 000 złotych oraz cenne awanse do międzynarodowych turniejów. TIDAL został oficjalnym partnerem muzycznym rozgrywek.

TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, pozwalająca na zbliżenie twórców i ich fanów dzięki oryginalnym materiałom i ekskluzywnym wydarzeniom. Na platformie TIDAL powstaną 3 playlisty rozgrywek ESL MP tworzone przez Kingę Kujawską, prezenterkę ESL oraz Macieja ‘Morgena’ Żuchowskiego i Jakuba ‘Kubika’ Kubiaka – komentatorów ESL Polska. Fani polskich zmagań CS:GO będą mogli zagłosować na swoją ulubioną playlistę, z kolei ta z największym poparciem zostanie ogłoszona oficjalną playlistą ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020. Każdy z fanów może również za pomocą social mediów swoich ulubieńców sugerować im utwory, które jego zdaniem powinny znaleźć się zbiorze muzycznym ESL Mistrzostw Polski.

fot. ESL Polska

Współpraca ESL x TIDAL będzie obejmować również działania w mediach społecznościowych marek, których celem jest przybliżenie fanom platformy muzycznej świata esportu. Nie zabraknie również możliwości zdobycia kodów promocyjnych do wykorzystania w serwisie TIDAL, zarówno poprzez social media, a także w trakcie transmisji z rozgrywek w fazie zasadniczej i play-off.

Przenikanie się światów esportu i muzyki od zawsze jest czymś naturalnym, nie istnieje przecież dobra transmisja z turnieju czy wydarzenie na arenie e-sportowej bez spektakularnej oprawy muzycznej. Nasza współpraca z TIDAL jest kolejnym krokiem w łączeniu tych światów i mamy nadzieję na powstanie zróżnicowanej i ciekawej muzycznie oficjalnej playlisty ESL Mistrzostw Polski.

Adrian Kostrzębski, Rzecznik Prasowy ESL Polska

Transmisję z ESL Mistrzostw Polski można oglądać w serwisie Twitch na kanale ESL Polska na YouTube.

Wybrane playlisty pojawią w serwisie TIDAL, zaś propozycje utworów można przekazywać influencerom poprzez ich media społecznościowe. Głosowanie na najlepszą playlistę odbędzie się na Facebooku ESL Polska.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF