...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Totalizator Sportowy oraz Fundacja Indie Games Polska kontynuują współpracę

Totalizator sportowy

Totalizator Sportowy ponownie wesprze polską branżę gier. Spółka została partnerem audycji „Polska w grze” oraz formatów audiowizualnych szykowanych przez redakcję PolskiGamedev.pl, w których udzielać się będą utytułowani twórcy, prawnicy, analitycy giełdowi oraz publicyści.

Współpraca Totalizatora Sportowego i Fundacji Indie Games Polska ma między innymi pomóc w promocji sektora gier wideo jako przyszłościowego miejsca pracy oraz zbudować pomost między producentami gier a światem nauki.
W realizacji tego drugiego celu ma służyć również druga edycja współorganizowanego przez Totalizator Sportowy game jamu. Pierwsza edycja odbyła się wiosną 2020 roku i zachęcała do zapoznania się z tajnikami tworzenia gier. Udział wzięli niej amatorzy i profesjonaliści, a wydarzenie, nad którym honorowy patronat objęły Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, odbiło się szerokim echem w mediach, wśród influencerów oraz uczestników, których było ponad 1000.
Staramy się wspierać polską branżę gier na wiele sposobów . Jednym z nich jest serwis informacyjny PolskiGamedev.pl, który w ciągu 2 lat stał się jednym z najważniejszych mediów poświęconych branży twórców gier wideo. Na przełomie roku ukazało się jednorazowe wydanie specjalnego magazynu poświęconego branży. Dodatkowo od roku powstaje podcast “Polska w grze”, w którym gośćmi są przedstawiciele branży, prawnicy, analitycy biznesowi.
Jakub Wójcik, Indie Games Polska
W ramach współpracy z Totalizatorem działalność serwisu zostanie rozszerzona o nowe formaty audio, pojawi się również format wideo. Więcej informacji na ten temat pojawi się w późniejszym czasie.
Dla Totalizatora Sportowego współpraca przy projektach gamingowych nie jest niczym nowym. W poprzednich latach Totalizator był partnerem Kongresu „Sektor gier: nauka + edukacja + przemysł”, który odbył się podczas Game Industry Conference, a także współorganizatorem konkursu na mobilną grę losową i pierwszej edycji jamu #ZostanWDomuRobGry. Jego eksperci dzielili się także swoją wiedzą na łamach portalu PolskiGamedev.pl i na platformie edukacyjnej Indie Booster.

Źródło: Totalizator sportowy

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF