...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Open Eyes Economy Summit 5 najlepszym Kongresem Online 2020!

OEES_2021_nagroda_MP_Awards

19 maja w formule online odbyła się gala MP Power Night. Podczas wydarzenia wyłoniono zwycięzców MP Power Awards - konkursu branży eventowej, w którym wyróżniane zostają najlepsze realizacje i projekty we wszystkich jej sektorach. W kategorii Kongres Online 2020 pierwsze miejsce otrzymał Open Eyes Economy Summit 5.

MP Power Awards to konkurs branży eventowej organizowany przez portal MeetingPlaner.pl pod honorowym patronatem Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, w którym wyróżniane zostają najlepsze realizacje i projekty we wszystkich sektorach branży. Celem konkursu jest uhonorowanie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.

W tegorocznym konkursie jednym z najbardziej docenionych wydarzeń został Open Eyes Economy Summit 5 nominowany w aż w trzech kategoriach! Nowatorski kongres nominowano w kategorii kongres online, event online, a także do nagrody specjalnej „zrównoważony rozwój w branży eventowej”. Wydarzenie zostało wybrane spośród stu zgłoszonych eventów jako najlepszy w kategorii Kongres Online 2020. Zwycięzcami w swoich kategoriach zostali także Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz Blu Platform, które wspierały piątą edycję OEES. W finale polski szczyt ekonomii wartości w kategorii Kongres Online rywalizował z Faberlic Digital Forum 2020 oraz Perspektywy Women In Tech Summit.

Open Eyes Economy Summit jest corocznym podsumowaniem działalności ruchu społeczno-ekonomicznego zainicjowanego w 2015 roku przez profesora Jerzego Hausnera i Mateusza Zmyślonego. Kongres konsekwentnie wzmacnia swój status wydarzenia oryginalnego oraz atrakcyjnego, a dla wielu wręcz kultowego. To interdyscyplinarne spotkanie ludzi myślących odpowiedzialnie o rozwoju społeczno-ekonomicznym naszej cywilizacji, otwarte dla uczestników niezależnie od ich wieku, statusu społecznego, ekonomicznego czy politycznego. Organizatorem kongresu Open Eyes Economy Summit jest Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej. Stroną koncepcyjno-kreatywną zajmuje się Grupa Eskadra.

MP Power Award to jednak nie pierwszy sukces piątej edycji Kongresu: Open Eyes Economy Summit 5 w styczniu 2021 roku otrzymał również nagrodę w konkursie Conventa Best Event Awards zdobywając 2. miejsce w kategorii DIGITAL EVENTS oraz nagrodę publiczności, stając się tym samym jednym z najlepszych wydarzeń hybrydowych, a najlepszym z Kongresów zorganizowanych w Europie Środkowej w ubiegłym roku.

Kolejna, już 6 edycja Kongresu Open Eyes Economy Summit odbędzie się w dniach 16-17 listopada w formule hybrydowej, zapraszamy!


Źródło: OEES

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF