...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Twitch we w współpracy z NBC Olympics zrealizuję część transmisji na żywo z Igrzysk Olimpijskich w Tokio

Twitch

Platforma do transmisji na żywo Twitch stanie się częścią olimpijskiej zawartości i planu transmisji NBC w ramach nowego partnerstwa. Twitch będzie realizował zawartość na żywo przed meczami i przez cały czas trwania olimpiady.

Platforma do transmisji na żywo Twitch stanie się częścią olimpijskiej zawartości i planu transmisji NBC w ramach nowego partnerstwa. Twitch będzie realizował transmisje na żywo przed meczami i przez cały czas trwania igrzysk.

Zmienia się sposób, w jaki ludzie konsumują tradycyjne wydarzenia sportowe. Nie chcą już po prostu patrzeć; chcą być jak najbliżej akcji i sportowców. Widzieliśmy to na własne oczy wraz z rozwojem naszej społeczności sportowej na Twitchu, gdy widzowie oglądają nie tylko swoich ulubionych sportowców, ale także biorą udział w wywiadach przed i po meczu oraz wirtualnie łączą się z innymi fanami z całego świata.

Michael Aragon, dyrektor ds. Treści w Twitch

Część tej realizacji obejmie stworzenie kilku funkcji interaktywnych. Na przykład w tygodniu poprzedzającym ceremonię otwarcia streamerzy Twitcha i ich widzowie będą utrzymywać ogień wirtualnej pochodni.

Kanał NBC Olympics na Twitchu będzie gospodarzem kilku seriali w trakcie igrzysk, w tym pokazu ze skrótami, konkursów streamerów oraz pytań i odpowiedzi na żywo ze sportowcami olimpijskimi. Obie firmy będą również współpracować przy sprzedaży treści.

Twitch w ostatnich latach systematycznie rozszerzał swoje treści poza gry wideo. W 2020 roku firma uruchomiła specjalną kategorię dla tradycyjnych treści sportowych, która obejmowała transmisje i najważniejsze wydarzenia z różnych zawodów. Platforma w przeszłości współpracowała również z NFL, aby wyświetlać komentarze popularnych streamerów, takich jak Tyler „Ninja” Blevins, podczas czwartkowych meczów piłki nożnej.


Źródło: The Esports Observer oraz doświadczenia Brief Esports

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF