...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Użytkownicy Snapchata wyślą snapy z aplikacji Uber

Od środy, 24 maja użytkownicy Ubera korzystający również ze Snapchata będą mogli podzielić się swoim aktualnym statusem ze znajomymi w nietypowy sposób. Uber w swojej aplikacji wprowadził bowiem nową funkcję, integrującą możliwości Ubera oraz Snapchata.

Od 24 maja użytkownicy Snapchata znajdą ikonkę Snapa w menu aplikacji Ubera. Dzięki niej, podczas przejazdu nie muszą przełączać się między aplikacjami, aby wysyłać snapy do przyjaciół.

W związku z wprowadzeniem nowe funkcji, do dyspozycji użytkowników są również oryginalne filtry, dzięki którym mogą oni poinformować znajomych o swojej aktualnej lokalizacji lub o przybliżonym czasie dotarcia na miejsce.

Aby skorzystać z nowych funkcji w aplikacji Ubera, należy wybrać rodzaj filtra, zrobić selfie i przesunąć palcem po ekranie w prawo. Sposobem na uzyskanie dodatkowych efektów graficznych jest użycie filtrów Ubera z inną nakładką Snapchata.

Nowa usługa została uruchomiona na urządzeniach z systemem Android i iOS, jednocześnie w 60 krajach na całym świecie, w tym również w Polsce.

::

Informacja prasowa/opracowanie: Anita Florek

Anita Florek