...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

VoiceFest – Pierwszy w Polsce Festiwal Asystentów Głosowych i Chatbotów [BRIEF PATRONUJE]

festiwal asystentow glosowych i chatbotow

Spotykamy się w 2 urodziny polskiego Google Asystenta, żeby dyskutować o smart speakerach, botach, a także tym, dlaczego coraz częściej będziemy rozmawiać z technologią. Widzimy się online 16 stycznia 2021 roku, w sobotę po południu. Chcesz otrzymać darmowe zaproszenie? Zostaw swój adres e-mail na www.voicefest.pl

Po co organizujemy Festiwal?

Mamy wrażenie, że cały czas stoimy w miejscu, powtarzając to samo, że video będzie ważne, że social media to priorytet, że ważne jest SEO, no i w końcu po latach walki, że podcasty to nowe radio. Prawda jest taka, że kolejnym wielkim skokiem i czymś nowym w kategorii content marketingu, aplikacji oraz search’u będą technologie głosowe i chatboty.

Nie wierzycie? Już teraz ponad 50% wyszukań w internecie to wyszukiwania głosowe, a 30% z nich to wyszukiwania na urządzeniach BEZ EKRANU, czyli Smart Speakerach. Witamy w świecie #voicefirst.

Dlaczego Asystenci głosowi?

Według raportu DIGITAL 2020: POLAND ponad 90% Polaków posiadających smartfon – korzysta z systemem Android. Dla tych kilkunastu milionów użytkowników oznacza to, że wystarczy powiedzieć OK Google, aby uruchomić Google Asystenta. Asystenta, który potrafi coraz więcej, np. grać w gry. A Obecnie jedne z najpopularniejszych gier głosowych w Polsce – Pytanie Dnia jest w stanie przyciągnąć miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy graczy.

Karol Stryja, Chief Commercial Officer,  utter.one

Dla kogo?

Planujemy dwie ścieżki tematyczne. Inspiracyjną – dla marketerów, specjalistów od komunikacji oraz tych, którzy po prostu chcą dowiedzieć się więcej o Alexie, Google Asystencie i czatbotach.
Praktyczną – dedykowaną wszystkim tym, którzy już pracują w branży. Tworzą rozwiązania głosowe i konwersacyjne.

Speakerzy i program

Zaprosiliśmy najlepszych specjalistów w Polsce od przyszłości i technologii, praktyków i wizjonerów.

  • Jowita Michalska Digital University
  • Rafał Garbacz utter.one
  • Maciej Maliszewski K2Bots.ai
  • Michał Stanisławek hearme.ai
  • Mateusz Czech SentiOne
  • Karol Stryja utter.one
  • Paweł Lipiński talkie.ai

Źródło: informacja prasowa VoiceFest

 

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF